Gdje su moji jezici.

Autor triolatice, 13. Travanj 2013, 13:52

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

triolatice

Nekako sebe smatram naprednim korisnikom Joomle , pa kada naiđete na ovo onda postajem zaista frustriran, a da sam ne mogu naći u ćemu je fora.

Imam jedne webstranice koje su instalirane pred pola godine i stalno nadograđivane. Tu problem ne postoji.

Dvije webstranice nedavno instalirane . Jedna preko instalatera na hostingu druga lokalno doma kod mene.
Imam instalirano više jezika i u želji da odaberem kojem jeziku pripada članak , ups pa gdje su nestali iz popisa.



triolatice

Da sam sebi odgovorim.  Treba jezik dodati u opcijama "content language" , ali se  ne sječam da sam ja to ranije dodavao, možda jesam. Možda će ovo nekome i da pomogne .

Dario

Citat: triolatice  u 13. Travanj 2013, 14:05
Da sam sebi odgovorim.  Treba jezik dodati u opcijama "content language" , ali se  ne sječam da sam ja to ranije dodavao, možda jesam. Možda će ovo nekome i da pomogne .

Pa bez dodavanja novog content language-a Joomla ni nemože znati na koji jezik hoćeš prevesti... U J1.5 toga nije bilo, samo se JoomFish koristio, a u 2.5 bilo da hoćeš koristiti native mulitlanguage, JoomFish il iFalang - ovo moraš napraviti....
---
Molim da mi ne šaljete privatne poruke sa zahtjevima za pomoć, takve poruke ignoriram - zato služi forum :)
2b || !2b; this.question();
http://www.dblaze.eu