ne rade linkovi u admin sučelju

Autor gauss, 14. Ožujak 2013, 08:31

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

gauss

Izvrsio sam migraciju sa j1.5.26 na 2.5.9 i malo preuredio template i sve je fino radilo dok nisam isao brisati neke module koje koristim i file stories iz images. I od tad:
- u administrator sučelju kad idem na opcije bilo koje stavke ili kad hocu učitati neku sliku (npr. sliku kad je site u izradi) ne rade linkovi spremi, spremi i zatvori (kad to kliknem vrti u nedogled), odustani, ne radi link umetni, odustani kod umetanja slika.
Npr. opcije za sadržaj-članke razvuče preko cijelog ekrana i ne možeš zatvoriti opcije, jedino back na exploreru.
Na kreioranju novih članaka isto ne radi link umetni sliku
Na stranici slike u galeriji (koristim phocaa gallery modul) kad otvorim sliku razvuče je preko cijelog ekrana i opet jedino back za povrat na galeriju.

Ovo je problem samo u mozzili u ostalim preglednicima radi dobro!!


ikiK

#1
Da li si provjerio s firebugom da li imaš kakve js konflikte? Isto tako provjeri da li imaš uopće folder includes/js/
Preporučam ti desable plugina i možda modula pa vidi da  li će proradit. Ako oče onda je jedan od njih radio probleme.
Ako već nisi probaj aktivirat/deaktivirat editore.

Isto tako problemi nastaju ponekad kod migracije s $mosConfig_live_site varijablom u configuration.php , to isto provjeri da li imaš uopće live site ispunjeno te da li je s www ili bez, te pazi da se obavezno spajaš onako kako piše da bi uopće vukao js.
Može bit svašta treba dosta toga probati...
...

Dario

$mosConfig_live_site odnosno $live_site u Joomli 1.5+ je IMHO jedna od gluposti u Joomli koje ne shvaćam baš i najbolje ju je ostaviti praznu.
A s obzirom da ti se samo "vrti" u nedogled, pogledaj si error.log - tamo ćeš vjerojatno vidjeti što se događa
---
Molim da mi ne šaljete privatne poruke sa zahtjevima za pomoć, takve poruke ignoriram - zato služi forum :)
2b || !2b; this.question();
http://www.dblaze.eu

ikiK

Citat: DarioORION] link=topic=4224.msg14212#msg14212 date=1363258193]
$mosConfig_live_site odnosno $live_site u Joomli 1.5+ je IMHO jedna od gluposti u Joomli koje ne shvaćam baš i najbolje ju je ostaviti praznu.
Da  na $live_site sam mislio. I to sam TREBAO mjenjat/ispunjavat par puta jer mi je radilo probleme. Bez toga nije išlo. Samo se sada nemogu sjetit koji su točno bili problemi.
...

gauss

Mislim da je problem sa mozillom na mom računaru, kod kolega sam probao, sasvim fino radi kako i treba. Nesta me moja mozilla zeza.

Dario

Citat: gauss  u 15. Ožujak 2013, 08:11
Mislim da je problem sa mozillom na mom računaru, kod kolega sam probao, sasvim fino radi kako i treba. Nesta me moja mozilla zeza.

Jesi probao očistiti cache ?

Ako nakon toga neće biti dobro onda moraš to sredit, jer nemožeš baš računat da će ljudi imati isti browser ko tvoj kolega :)
---
Molim da mi ne šaljete privatne poruke sa zahtjevima za pomoć, takve poruke ignoriram - zato služi forum :)
2b || !2b; this.question();
http://www.dblaze.eu