Kako u komponentu Knjiga gostiju ubaciti početni tekst

Autor dada, 15. Veljača 2011, 12:42

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

dada

Pozdrav,

imam problem - napravila sam s komponentom knjigu dojmova-u stvari kutak doživljaja - da budem točnija

ali kako sada da na  tu stranicu ubacim neki početni-uvodni tekst

kako da znam gdje je ta stranica ?

ili još bolje zna li netko neki modul u obliku guest book - vrlo jednostavnog i diskretnog dizajna- pa da izbjegnem ovakve probleme

hvala

Skipper

S kojom komponentom si napravila knjigu dojmova? Da bismo znali što gdje treba upisati, bilo bi dobro da znamo i koja je komponenta. A ovdje imaš GuestBook komponente:
http://extensions.joomla.org/extensions/contacts-and-feedback/guest-book

dada


wooer

Ta komponenta ti nema baš nekakvih mogućnosti ubacivanja tekstova. Jedino što možeš je izmijeniti Title.

Možda bi ti više odgovarala primjerice Phoca Guestbook ili nešto slično što se nalazi na linku kojeg ti je Skipper ponudio.
UNIX is basically a simple operating system, but you have to be a genius to understand the simplicity
Documentation & Translation Team Member

dada

pa to sam i ja skužila ali da li postoji način da  ja naknadno ubacim tekst ili

knjiga gostiju  u obliku modula pa da njega ubacim - na poziciju negdje ili downloudam?

wooer

Da bi se bilo što moglo ubacivati u joomlu, pa makar to bili dojmovi posjetitelja, mora postojati komponenta koja će te zapise ubacivati u bazu. Modul sam po sebi uglavnom nema takve funkcionalnosti.

Easybook Reloaded sastoji se od komponente (ima mogućnost introteksta) i modula pa možeš s time probati.
UNIX is basically a simple operating system, but you have to be a genius to understand the simplicity
Documentation & Translation Team Member

dada

To sam uravo namjeravala -hvala a i ok izgaleda jednosavno to volim

hvala