Instalacija joomle općenito

Autor duella city, 01. Ožujak 2013, 14:18

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

duella city

Hvala na dobrodošlici, kao firma smo uzeli webhosting od croadrie. Ako nemam instaliranu Joomlu na svom računalu mogu li kreirat web stranicu na serveru?

ikiK

Mnogi rade na računalu s virtualnim serverima, ja osobno radim direktno sve uvjek na serveru. Možete si kroz control panel hostinga kreirati pod-domenu te na njoj vršiti izradu i testiranja prije puštanja na glavnu domenu.
...

Dario

Citat: ikiK  u 01. Ožujak 2013, 14:30
Mnogi rade na računalu s virtualnim serverima, ja osobno radim direktno sve uvjek na serveru. Možete si kroz control panel hostinga kreirati pod-domenu te na njoj vršiti izradu i testiranja prije puštanja na glavnu domenu.
Vidim imamo i sado mazo user-a :)
Mislim.... za sve što radiš on-line ti treba duplo manje vremena lokalno s obzirom da je brže sve :)
A da ne pričam o developmentu i pretraživanju fajlova :)
---
Molim da mi ne šaljete privatne poruke sa zahtjevima za pomoć, takve poruke ignoriram - zato služi forum :)
2b || !2b; this.question();
http://www.dblaze.eu

ikiK

#3
Citat: DarioORION] link=topic=4142.msg13972#msg13972 date=1362384909]
Vidim imamo i sado mazo user-a :)
Mislim.... za sve što radiš on-line ti treba duplo manje vremena lokalno s obzirom da je brže sve :)
A da ne pričam o developmentu i pretraživanju fajlova :)
Ups možda ste me krivo shvatili, dakle ručno mjenjanje koda radim lokalno na računalu naravno, no nemam instaliran virtualni server, pa sve svoje modifikacije guram preko ftp-a na svoje mjesto i tamo gledam rezultate... I ne bunim se na brzinu...
...