Novosti:

Aktualne Joomla! verzije: 3.10.11 i 4.2.6

Main Menu

login user

Autor poni, 25. Veljača 2013, 19:21

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

poni

Da li bi mi netko mogao reći kako bih logiranje usera (ima ih više) povezao sa određenim FABRIK listama(ne sa
svim listama).Jedan user je jedna kategorija u glavnom meniju , klikom na kategoriju u meniju dobivam novu
stranicu sa modulom menija na lijevoj strani u kojem su linkovi na FABRIK liste.Da li se to može u Joomli 2.5
napraviti ili postoji neki program koji će registriranog korisnika povezati sa samo određenim FABRIK listama.
Prilikom upisivanja korisnika Joomla mi ne nudi nikakvo povezivanje korisnika sa sadržajem :'(

ikiK

#1
Pozdrav,
http://www.nonumber.nl/extensions/advancedmodulemanager
Advanced Module Manager komercionalna verzija ima opciju dodjeljivanja prikaza modula određenom useru.
Citat:Users PRO ONLY
User IDs   Enter the user ids to assign to. Use commas to separate ids.
Nisam dalje tražio toga sam se odma sjetio pa vidi da li ima slično besplatno rješenje ili koristi ovo.

Edit; isto tako možeš napravit za svakog usera novu user grupu te im pridodat novi access level, te svaki modul pridodat određenom levelu... (ideja iz glave neznam kako ide u praksi)
Isto tako možda malo igre s joomlinom getUser funkcijom isto izbaci kakvo rješenje.
...

poni

sa "malim" zakašnjenjem se zahvaljujem na odgovoru

miki

Vidim de se baviš problematikom kreiranja modula u joomli, možda ti pomogne ovaj sajt za izradu komponenti za joomlu http://www.notwebdesign.com/joomla-component-creator/.
Ja sam uspio u nekih 10tak minuta kreirati komponentu koja installira tablicu u joomlinu bazu, i kreira polja-forme (tekstualne) za unos i editiranje......

poni

#4
E, ovo je prava stvar,ali reci mi jel se to radi sve online ili se mora skinuti i instalirati na Joomlu. Ja imam joomlu 2.5.8 i trebao bih napraviti jednu komponentu (raspored sati radnika) koja će se
moći editirati iz tabela i iz forme,te koja će iznad rasporeda imati datumsku jednolinijsku vremensku crtu (timeline),a sve mora biti povezano sa tabelom zaposlenika u bazi.
                                                                                                     

                                                                               HVALA