Bijeli ekran kod dodavanja i uređivanja članaka

Autor babinho, 15. Veljača 2013, 00:50

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

babinho

Pozdrav. Član sam jedne udruge i prije godinu dana preuzeo sam web str. od firme koja nam ju je izradila. Ja samo pišem članke i ubacujem ih. Nov sam u ovome, znanje mi je jako površno, ali učim pomalo.
Problem je u tome što kada idem pisati novi članak ili editirati neki stariji custom module, otvara mi se prazna stranica. U adresnoj traci piše lijepo cijela adresa tog modula ili teksta, ali zaslon je bijel.
Pomagajte...  :o

Dario

Pozdrav,
   pa za početak bi bilo lijepo da si prvo pročitao pravila foruma pa dao temi pristojan naslov po kojem i drugi korisnici mogu prepoznat odmah o čemu se radi, a ne "Pomoć". Nadalje da bi ti mogli pomoći, najmanje moramo znati o kojoj se verziji Joomle radi, a poželjna je i verzija PHP-a pa onda možemo dalje. Verziju PHP-a će ti reći na info telefonu tvog hostinga, a verzija Joomle ti piše u footeru većine stranica backend-a.
   Vrlo vjerojatno se radi o Joomli starijoj Joomli (verzija ispod 1.5.16) koja je (od strane hostinga) preseljenjana novi sustav koji ima PHP 5.3, a na koje stara joomla ne radi dobro. Riješenje je update na zadnju 1.5 verziju...
---
Molim da mi ne šaljete privatne poruke sa zahtjevima za pomoć, takve poruke ignoriram - zato služi forum :)
2b || !2b; this.question();
http://www.dblaze.eu