cloudaccess

Autor brankoberonja, 25. Siječanj 2013, 08:37

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

brankoberonja

Pozdrav,
pokušavam naučiti korištenje joomle 2.5..Na video tutorijalu sam na nekoliko mjesta naišao na savjet da bih trebao douwnladirati cloudbase 2- templat. Navedeni template ne mogu više pronaći pod Templates and Themes?

Dario

---
Molim da mi ne šaljete privatne poruke sa zahtjevima za pomoć, takve poruke ignoriram - zato služi forum :)
2b || !2b; this.question();
http://www.dblaze.eu

brankoberonja

Hvala na odgvoru. Kako u tutorijalu na ovom primjeru demostriraju rad sa templatima, mislio sam da preuzimanjem istih se dobiva ju neke korisne aplikacije?

Dario

Citat: brankoberonja  u 26. Siječanj 2013, 04:39
Hvala na odgvoru. Kako u tutorijalu na ovom primjeru demostriraju rad sa templatima, mislio sam da preuzimanjem istih se dobiva ju neke korisne aplikacije?

E to o čemu ti govoriš se zove QuickStart, a to ti je u pravilu instalacije Joomle s već prije instaliranim Predloškom, ali i primjerice modulim, komponentama i pluginovima. QuickStart je obično za ljude koji vide template hoće točno takav, s namjerom da prođu što jeftinije. Naravno nije grijeh to sve tako ostaviti, ali meni bi osobno bilo malo neugodno da pronađem identičnu stranicu mojoj, samo s recimo drugim logotipom :)
---
Molim da mi ne šaljete privatne poruke sa zahtjevima za pomoć, takve poruke ignoriram - zato služi forum :)
2b || !2b; this.question();
http://www.dblaze.eu

oKRamxII

Citat: DarioORION] link=topic=4078.msg13604#msg13604 date=1359357471]
Citat: brankoberonja  u 26. Siječanj 2013, 04:39
Hvala na odgvoru. Kako u tutorijalu na ovom primjeru demostriraju rad sa templatima, mislio sam da preuzimanjem istih se dobiva ju neke korisne aplikacije?

E to o čemu ti govoriš se zove QuickStart, a to ti je u pravilu instalacije Joomle s već prije instaliranim Predloškom, ali i primjerice modulim, komponentama i pluginovima. QuickStart je obično za ljude koji vide template hoće točno takav, s namjerom da prođu što jeftinije. Naravno nije grijeh to sve tako ostaviti, ali meni bi osobno bilo malo neugodno da pronađem identičnu stranicu mojoj, samo s recimo drugim logotipom :)

Ja recimo zapravo volim početi stranice sa quickstartom, da mi je odmah sve formirano i onda kreće "igranje" pozicijama, vrlo često i bojama tako da ispadne obično dosta drugačije od osnovne ideje. No meni je taj quickstart ko "kamen temeljac"  ;D