Ne prihvaća lozinku za administraciju ???

Autor Schima, 18. Siječanj 2013, 19:50

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

Schima

Dakle,
Joomla 1.7, kada sam htio pristupiti admin stranici backend ili se prijaviti na frontend kao superuser, ne prihvaća lozinku ili username. Zašto se to desilo odjednom a siguran sam da je lozinka točna? Kako to negdje promjeniti?
Napominjem da normalno pristupam na FTP kao i na Control Panel. Mislio sam da se taj podatak nalazi na configuration.php ali ima samo podaci baze.
Znam da mogu pomoću PHP MyAdmin kopirati sadržaj i bazu, instalirati novu Joomlu i sve vratiti, ali ipak .... možda negdje riješim bez te proceduuuuuure!
Zahvaljujem!


Dario

Možda se dogodilo nešto sa sessions tablice - ovo zna biti česti problem koji se zna dogodit kod preseljena pa je potrebno ispraznici sessions tablicu.

Za početak idi u phpMyAdmin, uđi u tu tablicu (ako je porebno), klikni gore "SQL" i copy paste-aj ovo unutra
TRUNCATE xxxxx_session
s time da xxxxx zamjeniš s prefixom svoje tablice i klinkeš Go :)

To će izbrisati sve podatke o trenutno prijavljenim korisnicima na stranicu - dakle samo će ih sve odlogirati pa probaj prvo to.
---
Molim da mi ne šaljete privatne poruke sa zahtjevima za pomoć, takve poruke ignoriram - zato služi forum :)
2b || !2b; this.question();
http://www.dblaze.eu