Novosti:

Aktualne Joomla! verzije: 3.10.11 i 4.2.6

Main Menu

MODUL JDCONTACT

Autor Hrvoje.T, 06. Siječanj 2013, 20:19

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

Hrvoje.T

Pozdrav ekipo,
Ovako trebao bih malu pomoć oko email forme.
NAime radi se  modulu za 1.5 JDCONTACT,mislim da je Onebeat prepravio modul bez email adrese.E sada bih ga molio isto da ako može ubaciti email,pošto je umjesto njega telefon a on mi ne treba a modul je baš po mom ukusu i krojen po mjeri.
http://forum.joomla.hr/index.php/topic,1716.0.htmlDa skratim evo starog posta pa molim ako može se riješiti to bio bih veoma Vam zahvalan Joomlaši dragi..Runda od mene.U privitku šaljem modul..
I'm non dolor dolor, sed temo, sed debes

kumbaya

a zašto ne isprobaš neki FAQ modul? ili ne isprobaš neki drugi modul koji ima e-mail :)

i mislim da je vrijeme za joomlu 2.5

Hrvoje.T

Za klijenta se radi  na 1.5 zbog nekih modula koje 2.5 nema.Koristim 2.5 ali za ovaj projekt ne.
I'm non dolor dolor, sed temo, sed debes

Onebeat

Citat: Hrvoje.T  u 07. Siječanj 2013, 00:01
Za klijenta se radi  na 1.5 zbog nekih modula koje 2.5 nema.Koristim 2.5 ali za ovaj projekt ne.

Vidim spominjes mene pa reko da vidim o čemu se radi...

Znači treba ti umjesto telefona da bude mail adresa i to je to...
Truth will set you free

Hrvoje.T

da molim lijepo da umjesto telefona da bude email.hvala unaprijed.. :)
I'm non dolor dolor, sed temo, sed debes

Onebeat

Citat: Hrvoje.T  u 07. Siječanj 2013, 11:16
da molim lijepo da umjesto telefona da bude email.hvala unaprijed.. :)

Evo nove verzije sa emailom umjesto telefona i jos par izmjena u kodu  :geek: :pivo:
Truth will set you free

Hrvoje.T

Zahvaljujem na prepravci.Stvarno si odličan doktor.haaa
I'm non dolor dolor, sed temo, sed debes

Onebeat

Citat: Hrvoje.T  u 07. Siječanj 2013, 14:57
Zahvaljujem na prepravci.Stvarno si odličan doktor.haaa

NP ;D
Truth will set you free

Hrvoje.T

Maili problem se javio.
Naime piše ovo umjesto vaš email i kako pod postavkama emaila upisati svoj.ima 2 your i sender email.e sada upišem svoj kao sender mail:info@nešto.com i pošalje se i pod subjeczt primljenog mail mora bit email od korisnika koji ga poslao.
Upiše se ime i email i pošalje.E sada odem u mail box na serveru i piše poslano sa info@nešto.com i piše korisnik(ime)ali ne njegov mail?hmmm..ajmo majstore pomozi..
I'm non dolor dolor, sed temo, sed debes

Hrvoje.T

evo default kako upisati maill da primig ga od člana pošto ostavi svoj email..šta treba upisati pod 2 različita email.jer primim mail ali ne piše korisnik od koga nema njegovog maila kada.piše samo ime
I'm non dolor dolor, sed temo, sed debes

Onebeat

Našao sam problem, riješim ti to ujutro... ;D :pivo:
Truth will set you free

Hrvoje.T

I'm non dolor dolor, sed temo, sed debes

Onebeat

Evo me...

Znam da nije jutro al svejedno bitna je volja....
Truth will set you free

Hrvoje.T

Hvala lijepa.Čuj molio bih za još malu pomoć.Naime znaš li možda koja  je dobra registracijska forma za korisnike? kakva je recimo  na joomlinoj stranici ona dolje lijevo?(službena stranica)ova core od joomle nije baš mi po mjeri,malo prgava,a da je možda na hrvatskom ako imaš kakvu već na hr?Doboro kažeš dobra volja.a čuj sad da ne duljim budem ti javio problem u inbox o čemu se radi..
I'm non dolor dolor, sed temo, sed debes