Pomoć kod instalacije jezika u Joomli

Autor lu_ma, 18. Prosinac 2012, 21:46

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

lu_ma

Lijep pozdrav svima,
imam jedan ogroman problem kod instaliranja jezika, odnosno kod instaliranja sadržaja jezika (content language) koji mi je potreban za izradu dvojezične stranice. Uglavnom instalirala sam jezik Hrvatski i kad sam krenula raditi novi sadržaj (content language) kad upišem one parametre (image, url i tag language, čini mi se da je tako nešto)  kaže mi da već postoji jezik s tim jezičnim tag-om ali njega nigdje nema u cijeloj joomli :O pokušala sam deinstalirati jezik i ponovno ga instalirati,ali sada je još gore jer je prvo bio problem samo kod onog language image, a sad je problem sa tag-om i uopće mi ne želi prikazivati nikakav hrvatski sadržaj na stranici :/ Svaka pomoć je dobrodošla :)

Dario

Content Language se ne instalira već se izradi. Dakle odeš u content language, klikneš New u desno gornjem uglu i napraviš ga... Ako to ne možeš izraditi, trebalo bi pogledat bazu, vjerojatne je već negdje zapisano ili nešto....
---
Molim da mi ne šaljete privatne poruke sa zahtjevima za pomoć, takve poruke ignoriram - zato služi forum :)
2b || !2b; this.question();
http://www.dblaze.eu