Image Resizer u Joomla 2.5 Article ali pod uvjetom

Autor Ivan_C, 04. Studeni 2012, 10:15

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

Ivan_C

Ima li netko iskustva sa ovakvim pluginom ili nekom skriptom (if petlja?) koja bi odradila slijedeće.

- Postavim tekst i više slika u Article (članak)

- Snimim article i skripta automatski odradi slijedeće
Uvjet 1 - pogleda isključivo u Article i sve slike koje su šire od 500 pix ograniči na 500, visitor klikne na sliku i ona se zumira (ne treba mi LightBox za klikanje next, next..)
Uvjet 2 - Ako je slika manje širine od 500 pix ne treba je dirati (treba ostati kako jeste u originalu)

Pogledao sam na netu neke ImageSizere ali ne znam rade li konkretno ovo što želim

Ima li netko iskustva?

- ili možda neka skripta koja se implementira u template source code i odradi ovo što želim (ako uopće postoji takva mogućnost)
Tutorijali za početnike - Windows, Office, Excel, Word, FrontPage, Publisher, AutoCAD, progeCAD, HEX, DEC, BIN, OCT brojevni sustavi, LAN network...

Dario

mavikThumbnails je jedno od rješenja, slike se otvaraju u lightboxu (po defaultu), a za sve slike koje su prevelike (od postavljenje vrijednosti) će biti automatski resajzane i linkane na orginalnu veličinu. na mjestima gdje ni lightbox nije potreban, mogu se složiti css klase koje će biti u potpunosti ili djelomično ignorirane... btw. na JED-u piše da je samo sa verziju 1.5 - radi normalno i na 2.5..
Druga opcija je ImageSizer pa sad vidi i isprobaj što ti je jednostavnije...
---
Molim da mi ne šaljete privatne poruke sa zahtjevima za pomoć, takve poruke ignoriram - zato služi forum :)
2b || !2b; this.question();
http://www.dblaze.eu

Ivan_C

Citat: DarioORION] link=topic=3953.msg12974#msg12974 date=1352106947] pa sad vidi i isprobaj što ti je jednostavnije...
Hvala ti. U međuvremenu mi je prijatelj isprogramirao JavaScript koja radi to što želim.
Jednostavno ubacim dvije naredbene linije u HEAD i sve 5 ;)
pozz
Tutorijali za početnike - Windows, Office, Excel, Word, FrontPage, Publisher, AutoCAD, progeCAD, HEX, DEC, BIN, OCT brojevni sustavi, LAN network...