Problem Custom HTML modul i Joomla 2.5.6

Autor bobgen, 01. Rujan 2012, 02:52

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

bobgen

Imam stalno problema sa vidljivošću Custom HTML modula u Joomla 2.5.6. Napravim neki bez veze modul i samo napišem neki tekst, postavim ga u poziciju na template, publiciram, stavim da se vidi na tom ekranu, ali ja ne vidim modul. Ako stavim bilo kakvi drugi modul, npr. login, ili nešto drugo sve radi dobro i vidim module.
Probao sam na niz templatea, besplatnih, kupovnih i uvijek isto. Mijenjao sam i editore, nema sreće,

Zato je moje pitanje:

Ima li kakva caka kod Custom HTML modula za Joomla 2.5.6?

Hvala unaprijed.


Znanje je otrov koji u velikim količinama liječi, a u malim ubija.

zabok

Probaj ispočetka očistit odabir gdje želiš da ti se vidi(naslovnica,sve stranice...) i ponovno ga postavit(postavit kvačice),neznam kod mene sve štima sa bilo kojim editorom i bilo kojim templateom.
Fishing Club Zagorje

bobgen

Ako misliš pod čišćenje brisanje i ponovnu izradu modula, to isto sam probao. Nije pomoglo.
Kada sam kopao po internetu našao sam da ima tu nekih problema sa filtriranjem tekstova, odnosno tu se nešto dešava. U tom smislu sam probao staviti neki Custom HTML Advanced modul http://extensions.joomla.org/extensions/core-enhancements/coding-a-scripts-integration/custom-code-in-modules/16359 i on radi bez problema. Samo što bi sada morao sa nekim HTML editorom prvo napraviti vizualno uređenje a onda u taj modul prebaciti html kod.


Znanje je otrov koji u velikim količinama liječi, a u malim ubija.