Joomla 2.5.6. Template - Need Help -

Autor FeX, 29. Srpanj 2012, 00:33

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

FeX

Bok,

Evo novi sam na forumu, usput pozdravaljm sve clanove i korisnike ovog foruma :D

Dakle registrirao sam se kako bi pokusao pronaci nekoga tko mi moze pomoci da rijesim jedan problem.

Dakle imam stranicu koju sam pokrenuo s jednim frendom (koji se razumije u "tehnicki" dio, pa je do sada on sve te "tehnicke" stvari vezane za Joomlu rijsevao, tako da ja nisam imao potrebe to ucit, odnosno nemam blage veze kako sredit template i te stvari :)

Znaci radimo "obnovu" stranice, s Joomle 1.5. smo presli na 2.5.6., ali frend je sad s vremenom u skripcu i nikako da stigne sve odradit i sredit,a sajt trebamo sto prije vratit u funkciju (vec je 3 tjedna offline), tako da mi je ovo dosta HITNO za rijesit.

Znaci ja sam kupio template sa "TemplateMonster" stranice, on mi je tamo izgledao vrhunski i platio sam ga 70 dollara. Skinuo sam ga na PC, te je sada instaliran na Joomlu, no problem je sto mu "fali" puno toga :D
Kao totalni NOOB za te stvari, Ja sam ocekivao da cu dobit gotov proizvod, odnosno da ce template kad ga instaliram biti identican onom koji sam gledao temo na njihovoj stranici prilikom kupovine, no sad kad sam ga instalirao nemam gotovo nista...

Evo link na moju stranicu:
http://www.fifa-expert.com/joomla25/

Evo link na DEMO Templatea:
http://www.templatemonster.com/demo/39978.html

Dakle trazim nekoga tko se stvarno razumije u Joomlu da mi kaze koja bi bila cijena da to netko napravi (platio bi onome tko to sigurno i brzo moze napraviti).
Znaci template je kupljen, samo ga treba ustelati da radi i da lici na nesto :D

Ako ima tko zainteresiran neka se javi, pa se cujemo preko PMa oko detalja>!

pozz

Retro Alfa

ako si stvarno kupio template, onda nisi slijedio korake u readme.pdf, tamo je sve lijepo objašnjeno kako u 5-6 koraka dobiti isto kao i demo verziju. Pročitaj još jednom readme.pdf i slijedi korake.

Tom555

Pretpostavljam da ti je predložak ovako "krnj" jer si na već postojeću joomlu instalirao predložak. Vjerojatno si u paketu dobio nekoliko zapakiranih datoteka, a jedna od tih je instalacija joomle zajedno s predloškom (u tom slučaju već su instalirani dodatci zajedno s joomlom).
Ako nećeš iznova instalirati tako, onda ti sada pretstoji instalirati dodatke koji su sastavni dio ovog predloška, da bi sve bilo identično kao na pokaznoj stranici.
Jesi li dobio posebno dodatke za ovaj predložak?

Uf, sad vidim da ovo o čemu gore pišem košta Template + Installation : $119, a ti si platio samo Template.
Trebalo bi vidjeti što sve sadrži tvoj kupljeni paket.