kategorija-sekcija

Autor zabok, 27. Lipanj 2012, 06:15

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

zabok

Na staroj joomli sam imao sekcije i kategorije,sad na novoj samo kategorije...............koju mogućnost u izborniku da upotrebim da mi se nešto slično dešava na joomli 2.5

Dakle imao sam link blog kategorija i tražio me sekciju,sad me ne traži ništa...........

Recimo trebao bi imat link(u gl.meniju) na susreti i druženja-pa podmeni druženje 2007 i tako redom do 2012.
U podmeniju mi se trebaju otvarat naslovi članaka............

Znači kako riješit sekcije.............

Negdje sam to i pročitao,pa nek admini pobrišu ako je poduplano.............

Znam da to mogu riješiti sa putanjama,ali ovo je bilo kud i kamo jednostavnije..........
Fishing Club Zagorje

zvonac99

Ma što bi bilo komplicirano ???
jednostavno napraviš kategoriju 'moto susreti' a unutar nje podkategoriju/e 2008,2009,2010.... itd..
napraviš stavku izbornika na kategoriju i odabereš što želiš prikazati dali sve kategorije ili samo odabranu kategoriju
I noga u dupe je korak naprijed

zabok

U biti su onda te podkategorije kao neka sekcije.......... :)
Fishing Club Zagorje

zvonac99

Citat: zabok  u 27. Lipanj 2012, 18:31
U biti su onda te podkategorije kao neka sekcije.......... :)

Ok, možeš to i tako tumačiti...  :)
I noga u dupe je korak naprijed

zabok

Da riješio sam to tako..............Hvala!

Sad svaki članak ručki prebacujem na 2.5
SREĆA ŠTO FOLDERE MOGU SVE KOPIRATI I PREBACIVATI........... ;D

Ali nikako da pronađem neki zgodni templates u za temu ribolova,neka zelena-natur template............još se nisu valjda razigrali! ;D

www.zabok-ribolov.com     nešto ovako kako je do sada bilo,barem sl.
Fishing Club Zagorje

zvonac99

Uhhh..."stari/a" (ovo je od milja  ;D ) ako ovdje http://www.joomla24.com/ nisi ili nemožeš ništa naći...onda stvarno neznam di bi drugdje  :)  :nevin:
I noga u dupe je korak naprijed

zabok

Slijedeći problem u joomli 2.5

Naime želim na običan tekst napravit putanju do nekog dokumenta kojeg sam uploadao u folder images(znači konkretno xls dokmument)

i ja sad nemogu pronać gdje se vidi link do tog dokumenta...............u verzijama 1.0 i 1.5 sam to riješavao bez brige,ali sad ne postoji takva mogućnost.............ako me shvaćate..............znači u nekom članku zaplavim neku riječ i želim na nju stavit link od dokumenta kojeg sam spremio u nekom folderu..............

Koja je sad caka?
Fishing Club Zagorje

zabok

Riješio ručnom putanjom................čudno za 2.5 da nema direkt link na sadržaj ili dokument............

Bit će još toga  he he he ;D
Fishing Club Zagorje

Guardian

JCE editor ti ima mali besplatan plugin za to.

zabok

Citat: Guardian  u 26. Srpanj 2012, 13:11
JCE editor ti ima mali besplatan plugin za to.

Ime plugina?
Fishing Club Zagorje

zabok

Odličan editor...............
Fishing Club Zagorje

zabok

Nije u temi,ali pošto sam otvorio ja osobno...............imam jedno pitanje.
Naime što se dešava sa stranicom........

Imam izbornik u kojem su i neki linkovi na komponentu,a neki ne...................

Imam modul custom sa fotografijom i podesio sam ga da se prikazuje na svim stranicama,ali kad kliknem u meniju na link neke komponente(recimo download zona) tada mi se ne prikazuje ta fotografija u tom modulu ili recimo slideshow.........

Što trebam instalirati da to proradi,odnosno da kad kliknem u meniju na link neke komponente da mi se ti moduli otvaraju normalno?
Fishing Club Zagorje