Novosti:

Aktualne Joomla! verzije: 3.10.11 i 4.2.6

Main Menu

SIG

Autor zabok, 24. Lipanj 2012, 16:25

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

zabok

Dakle simple image gallery ne prikazuje ikonice............neznam što gdje postaviti u postavkama.
Dakle na članku se pojavljuju prazne ikone fotografija,a klikom na njih normalno prorade.
Fishing Club Zagorje

Onebeat

Citat: zabok  u 24. Lipanj 2012, 16:25
Dakle simple image gallery ne prikazuje ikonice............neznam što gdje postaviti u postavkama.
Dakle na članku se pojavljuju prazne ikone fotografija,a klikom na njih normalno prorade.

Standardni problem sa nazivom i razmacima u naslovu slike :)
Truth will set you free

zabok

Stvar je bila ta da je nakon prvog mijenjanja opcija sve stalo.............dok je bilo po default postavkama je i radilo.......

Na joomli 1.0 radi normalno,a isti folderi i nazivi fotografija..............
Fishing Club Zagorje

Onebeat

Citat: zabok  u 24. Lipanj 2012, 19:05
Stvar je bila ta da je nakon prvog mijenjanja opcija sve stalo.............dok je bilo po default postavkama je i radilo.......

Na joomli 1.0 radi normalno,a isti folderi i nazivi fotografija..............

Pošalji mi na PM pristupne podatke
Truth will set you free

Renato

Citat: zabok  u 24. Lipanj 2012, 19:05
Stvar je bila ta da je nakon prvog mijenjanja opcija sve stalo.............dok je bilo po default postavkama je i radilo.......

Na joomli 1.0 radi normalno,a isti folderi i nazivi fotografija..............

Sjećam se da je jedan od problema bio u extenziji. Nikako ne smije biti velikim slovima (umjesto JPG mora biti jpg). Ako me pamćenje dobro služi  ;)

zabok

Citat: Renato  u 25. Lipanj 2012, 09:26
Citat: zabok  u 24. Lipanj 2012, 19:05
Stvar je bila ta da je nakon prvog mijenjanja opcija sve stalo.............dok je bilo po default postavkama je i radilo.......

Na joomli 1.0 radi normalno,a isti folderi i nazivi fotografija..............

Sjećam se da je jedan od problema bio u extenziji. Nikako ne smije biti velikim slovima (umjesto JPG mora biti jpg). Ako me pamćenje dobro služi  ;)

Nije stvar u tome..............definitivno..............neznam možda sam skinuo nevaljani plugin za joomlu 2.5.........
Sve bi trebalo štimati...........ali ne štima!
Onebeat...............imaš pp
Fishing Club Zagorje

Onebeat

Evo bas pogledao stranicu i meni uredno pokazuje slike :) ???
Truth will set you free

zabok

Onda me hebe internet preglednik.............
Fishing Club Zagorje

zabok

Da,kao što sam i rekao..........u pitanju je internet preglednik,na google chrome ne radi,a na mozilli je sve ok.

Nemreš vjerovat.............

Ja se zaista izvinjavam svima koje sam malo izmaltretirao,ali isto tako je i poučno.
Fishing Club Zagorje

oKRamxII

Najveći problem "nas" Webmastera, različito (ne)prikazivanje stranica u browserima...

Guardian

Mislim da te cachiranje zafrkavalo. Znalo se tako i meni događati na nekim browserima. Ali više pomogne hard reset browsera i kompletan restart. Nekad zagrizu pa neće da puste neki od njih.

Inače ja uvijek odem u one dvije SIG PHP datoteke, i stavim da SIG pravi svoj cache u "cache2" mapu, i takvu napravim tamo.

Najveći razlog zašto to uvijek radim nije zbog ovog tvog problema. Već što imam delete cache plugin namješten da mi na bilo kakav Apply/Save u Admin panelu briše cache od Joomla. Pa zato imam sve thumbs od SIG u posebnoj cache2 mapi. Jer je poslije užas sporo kad ih regenerira ponovo. Pogotovo ako puno članaka ima foto galerije.

Stavim jednostavno da ih plugin godinu dana ne dira, i sve ide brzo.