Postoji li besplatna zamjena za SMF Latest Posts komponentu?

Autor Pupo, 08. Veljača 2011, 23:04

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

Pupo

Složio sam neki forum i stranicu, i sad bi htio to povezati s ovom gore komponentom, odnosno nekom sličnom poput te, samo da je besplatna :) Jer glupo mi je davat 20$ za komponentu tu, kad sam složio cijelu stranicu i formu free. Bar ne sad, dok je to još sve u povojima. A želio bih imat na stranici nešto poput te komponente da kad na forumu (SMF 2.0 RC4) netko nešto posta, da se to vidi u modulu na stranici.

SMF Latest Posts

Hvala

wooer

Priznajem da to nikad nisam radio ali uvjeren sam da je ovdje nekolicina na forumu koji su to odradili kroz RSS
UNIX is basically a simple operating system, but you have to be a genius to understand the simplicity
Documentation & Translation Team Member

miki

hm da koristiš kunena forum uz joomlu, to bi riješio s par cklikova besplatno :)

Pupo

Citat: miki  u 08. Veljača 2011, 23:20
hm da koristiš kunena forum uz joomlu, to bi riješio s par cklikova besplatno :)

A da je babi k*** nebi trebala djeda   ;D  Jbg, na smf sam navikao, koristio prije pa sam se odlučio za njega. A probat ću srediti nekako, makar i s ovim RSSom ako već neide nikako drugačije. Jbg, je da ova komponenta koju sam našao super izgleda, i to je točno to al nepada mi napamet dat 20$ za nju

miki

ma znam nego, nikoako da nađem podatke o perfomansama kunena foruma u odnosu na druge. Po nekim starim podacima kunena forum je ubitačno zahtjevan u odnosu na druge forume pa me interesira jel se što promjenilo.
sori zbog oftopičarenja :)
ps vic:
Leže baba i dida u krevetu hm, i digne baba noge pa kaže "gle dida digla sam noge", nato će dida babi "pa mogu i ja dić' noge al' ko će nas j......?"

Pupo

Riješio sam stvar pomoću RSS-a, i čak vrlo jednostavno :) Ovdje je sve objašnjeno http://www.simplemachines.org/community/index.php?topic=25009.0

U biti, samo se omogući u "Vijesti i obavijesti korisnicima" ovo "Uključi XML/RSS novosti" i u modul za RSS na stranici, u mom slučaju "mod_pgt_rssscroller" sam ubacio link oblika    weblink.com/index.php?action=.xml;type=rss2