Molim pomoć za kreiranje on line pristupnice- koji modul?

Autor dada, 07. Veljača 2011, 09:40

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

dada

Pozdrav,
Pozdrav,

lijepo molim dragu joomla zajednicu da mi pomogne napraviti ovakvu kontakt - on line pristupnicu -u joomli?

http://www.prokarate.eu/pristupnica.asp?pageID=12&subID=12&lang=hr

ili ako postoji neki modul koji bi mi to omogućio  napravitii ovaku on line prijavnicu.

ili kako da ju ubacim u joomlu ...to još nisam radila pa ne znam.

veliko hvala svima
d


Skipper


Renato

CK forms, facile forms besplatne, RS forms komercijalna

dada

hvala svima,

ma čini mi se da ću prije biti gotova da ga sama napravim - samo se pitam kako ga ubaciti onda u joomlu...
možda da mi netko pošalje neke linkove o uputstvima na tu temu...

gdje što downloudati kad napravim formu?

hvala

Skipper

Ovo su ekstenzije za Joomlu, nema potrebe nešto dodatno ubacivati, kreirati i tome slično. Uglavnom sve ove ekstenzije imaju i demo primjere, uzmi si vremena i pregledaj sve, pa odaberi. Služe točno onome što tebi treba, kreiranju formi za registraciju, kontakt, a koje imaju daleko više mogućnosti i opcija nego "core" Joomla!.

Pharaoh

Citat: dada  u 07. Veljača 2011, 13:03
hvala svima,

ma čini mi se da ću prije biti gotova da ga sama napravim - samo se pitam kako ga ubaciti onda u joomlu...
možda da mi netko pošalje neke linkove o uputstvima na tu temu...

gdje što downloudati kad napravim formu?

hvala

Ne možeš to tek tako, napraviti formu i uploadati na server. Moraš naučit izrađivati module ili komponenete za Joomlu., kreiranje tablica  u bazi, spremanje u bazu itd. Za to ti treba višegodišnje poznavanje Php-a i MySql-a.

Uzmi besplate komponente i/ili module i isprobaj što će raditi ono što ti trebaš.


dada

Hvala svima na savjetima,

evo našla sam što mi treba - zgodna komponenta kako joj i ime samo kaže -FlaxiContact-stvarnoje zgodna i jednostavna i flexibilna čista petica!

evo i linka: http://extensions.lesarbresdesign.info/en/extensions/flexicontact

miki

Dugo se već 'bakćem' s formama, isprobao sam ih par al bih preporučio Smartformer free. Fenomenalna komponenta za kreiranje bilo kakvih formi. Uz instalaciju dolaze dva predloška formi pa ti možda mogu poslužiti (samo prepraviš riječi).
Dobra stvar jest da možeš odraditi i slanje potvrdnog mail-a adminu sajta i onom ko je ispunio formu.
Jedino je mali problem podešenje servera (zahtjeva GD 1.8 (including True Type and Free Type) library).