Razina ozbiljnosti forumske zajednice

Autor Bernard [ExaByte], 16. Siječanj 2011, 23:23

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

Skipper

Citat: ikik  u 17. Siječanj 2011, 11:14
Editiro sam u pružatelja podrške.

Opet, svejedno, kakvih "pružatelja podrške"? Ne kontam.

Moje Novo Ime

Offtopičarite bez ikakvog smisla. Il se koristi puno ime, dio imena, ili pseudonim to je tako nebitno. Ako se možeš na Facebooku zvati Mali miš ili Nitko Ništa onda možeš i na forumima biti Mali Mate.
Ne volim se uključivati u ovakve rasprave koje nepotrebno terete bazu za 3 kilobajta, ali moram jer je očito da (pardon) "pizdarijama" nema kraja.

Skipper

Je, slažem se Livich. Al' kad smo već krenuli, volio bih da mi netko objasni koja je poanta svega ovoga...

wooer

Dragi drugari, udrugari i zadrugari,

Vidio sam ja i drugih većih foruma (krenimo od joomla.org) gdje se ne povlače ovakve teme pa ne vidim razloga da mi budemo iznimka.

"Gospodinu" koji sve ima dokumentirano želim samo napomenuti da on ima dokumentirane moje isprike preko privatnih poruka, a ja njegove psovke. Pa sada tko tu koga?
UNIX is basically a simple operating system, but you have to be a genius to understand the simplicity
Documentation & Translation Team Member

ikiK

Citat: Skipper  u 17. Siječanj 2011, 11:22
Je, slažem se Livich. Al' kad smo već krenuli, volio bih da mi netko objasni koja je poanta svega ovoga...
Zar ne vidiš baš nikakav razlog? Malo mi je čudno, čak i meni koj kao što kažem nigdje osim na kupovini ili radu (čitaj; gdje su novci) ne ostavljam svoje ime i prezime.

Citat:kakvih "pružatelja podrške"? Ne kontam.
Ovo mi se ćini kao da me za nos vučeš, zar se nikad nisi registrirao na službeni forum bilo čega gjde možeš tražit podršku za nekakav proizvod... Tamo večinom svi imaju svoja imena i prezimena za nick...
...

Skipper

Citat: ikik  u 17. Siječanj 2011, 11:38
Citat:kakvih "pružatelja podrške"? Ne kontam.
Ovo mi se ćini kao da me za nos vučeš, zar se nikad nisi registrirao na službeni forum bilo čega gjde možeš tražit podršku za nekakav proizvod... Tamo večinom svi imaju svoja imena i prezimena za nick...

Ja te vučem za nos?!? Kome mi ovdje dajemo podršku i za koji proizvod?!?!

ikiK

#21
Citat: Skipper  u 17. Siječanj 2011, 11:41
Ja te vučem za nos?!? Kome mi ovdje dajemo podršku i za koji proizvod?!?!
Upravo moja poanta...
Sad kreni čitat od početka moje postove ako ne shvačaš.

Edit ajd malo ću ti skratit;

Citat:Sve dok ovo ne postane nekakva službena podrška korisnicima ne vidim potrebu za "ozbiljniji" pristup s moje strane. A o reprezentativnim članovima buduće udruge i njihove uloge u ovakvoj vrsti podrške bi se već dalo pričati. Naime s neke strane ako će ovo biti službena podrška te udruge vidim razloge objavljivanja takvih podataka.
...

Pharaoh

#22
Citat: wooer  u 17. Siječanj 2011, 11:33
Dragi drugari, udrugari i zadrugari,


Vidio sam ja i drugih većih foruma (krenimo od joomla.org) gdje se ne povlače ovakve teme pa ne vidim razloga da mi budemo iznimka.

S ovim se slažem u potpunosti. Tema je bespredmetna. Tko hoće nek napiše ime.

Citat: wooer  u 17. Siječanj 2011, 11:33
"Gospodinu" koji sve ima dokumentirano želim samo napomenuti da on ima dokumentirane moje isprike preko privatnih poruka, a ja njegove psovke. Pa sada tko tu koga?

Nakon tvog flejmanja po neznam koji put. I stojim imenom iza toga što sam napisao, a ti nisi karakter koji bi svoje riječi potkrijepio svojim.
Možda je zanimljiva činjenica da nitko drugi ne kuka po tom pitanju, osim tebe, koji flejmaš sve redom.


Skipper

@ikik Ja pojma nisam imao da ovo ima intenciju postati "podrška korisnicima"... Niti na koji način će se to izvesti...

wooer

Tema je trebala biti "Razina ozbiljnosti forumske zajednice" ali smo se putem svi negdje pogubili. Svi koji su željeli dali su svoje mišljenje.

Rezime: tko se želi potpisati neka to učini, tko ne želi nitko ga ne primorava. Barem za sada ne.

Zaključavam temu.
UNIX is basically a simple operating system, but you have to be a genius to understand the simplicity
Documentation & Translation Team Member

erik

Ako mi dopuštate, iskoristio bih svoje pravo pa samo odgovorio na nekoliko izjava, iako je tema zatvorena za pisanje:

Ovo jest i biti će forum Joomla zajednice, dakle svakog pojedinca koji našto napiše ili samo posjeti ovaj forum. Ovo neće biti službeni forum udruge, zadruge ili bilo čega drugog. Ovo je najobičniji forum vulgaris gdje se raspravlja, pomaže i savjetuje te je otvoren svakome bez izuzetka ili uvjeta.
ak su mogli partizani okončati rat možemo i mi deklinirati site
gore-točka-dolje-zarez

Bernard [ExaByte]

Hvala Erik!

I završna riječ onog tko je ovu temu započeo, a nije završila nimalo kako sam očekivao - još jednom ću ponoviti da svatko ima pravo na svoju anonimnost, nisam mislio da ikom išta namećemo. Pošto vidim da su vam svima nickovi prirasli srcu zbilja se slažem da je lock teme jedino logično.  :(