Novosti:

Aktualne Joomla! verzije: 3.10.11 i 4.2.6

Main Menu

Posao u KONČAR D&ST-u

Autor Ivan, 04. Veljača 2011, 08:53

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

Ivan

Poštovani,

nije tema za Joomlu ali evo kod nas tu u firmi otvaraju 15 radnih mjesta pa možda nekom pomogne

http://www.posao.hr/oglasi/pripravnik-m-z-tehnicki-ured-set/288366/


Pharaoh

Unaprijed sam pao na većini stavki, počevši od posljednje:

   * VSS ovih usmjerenja:
         o FER - smjer Elektroenergetika
         o FER - smjer Računarstvo
         o FSB - smjer Konstrukcija
         o FSB - Proizvodni smjer
         o Ekonomski fakultet - smjer Računovodstvo
   * prosjek ocjena 4.0 ili viši
   *
   *
   *
   *
   * mlađi od 30 godina

Puno sreće ostalim potencijalnih kandidatima. Sad će Vam biti lakše postati pripravnik kad znate da ja nisam u konkurenciji!

denoza

Mi iznad 30 nismo više ni za Komunalno  ;D

Renato

A šta bi mi onda iznad 40??? :šok:

Pharaoh

Citat: Renato  u 05. Veljača 2011, 16:35
A šta bi mi onda iznad 40??? :šok:

Idemo prema 50! Tko zadnji plaća piće!  ;D

wooer

Nemojte se ništa zabrinjavati. Čujem da su traženi pastiri.
UNIX is basically a simple operating system, but you have to be a genius to understand the simplicity
Documentation & Translation Team Member

Pharaoh

#6
Citat: wooer  u 05. Veljača 2011, 17:30
Nemojte se ništa zabrinjavati. Čujem da su traženi pastiri.

Da, zaposlit ću se kao pastir i s laptopom u krilu još mogu nešto dodatno zaraditi programirajući!


Nisi čuo komentar tipa koji traži silne pastire? Rekao je da je problem što ljudi NE ZNAJU čuvati ovce!

Sanjaju li androidi električne ovce?

Renato

Evo, wooer plaća cugu ;D. Ja se ne računam!

karlovic

Ajd da i ja malo o ovcama.
I sad bi svi trebali trčati u brda čuvati ovce, kao da je to samo tako. Pa naravno da ne znam čuvati ovce i to ne samo da ne znam čuvati ovce ja nemam pojima ni o kozama, glistama, kravama ili konjima. Trebam li se sad sramiti što ne znam čuvati ovce? Ja znam recimo "čuvati" pčele čak imam i certifikat koji se upisuje u radnu knjigu i važeći je u cijelom svijetu. Treba li se pastir sramiti što on ne zna čuvati pčele kao ja ili što ne zna instalirati Joomla! web? Ja mislim da ne treba. Svatko radi ono što zna, ako je za isto plačen.

Ivan

možete se vi sprdati sa čuvanjem ovaca ali činjenica je da je lakše naći klijenta za janje od 900 kn nego za jednu web stranicu   :)

Moje Novo Ime

Citat: Ivan  u 05. Veljača 2011, 21:16
možete se vi sprdati sa čuvanjem ovaca ali činjenica je da je lakše naći klijenta za janje od 900 kn nego za jednu web stranicu   :)

Ajme  ;D...dobra Ivane...dobra...   ;)

Pharaoh

Citat: Ivan  u 05. Veljača 2011, 21:16
možete se vi sprdati sa čuvanjem ovaca ali činjenica je da je lakše naći klijenta za janje od 900 kn nego za jednu web stranicu   :)

LOL  ;D ;D ;D