Prodaja kroz J1.6

Autor bobgen, 01. Veljača 2011, 19:16

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

bobgen

Za Joomla 1.6 koji bi bio pogodan program za prodaju softvera (neka verzija eMarketa)? Softver ima nekoliko opcija, znači i nekoliko cijena. Nije uvjet da komponenta bude besplatna.
Sve što sam gledao u glavnom je za J1.5.
Hvala na savjetu.
Znanje je otrov koji u velikim količinama liječi, a u malim ubija.

Pharaoh

Morat ćeš pričekati nove verzije najpopularnijih webshopova koje će raditi u Joomli 16.
S izradom stranica u novoj Joomli 16 treba pričekati 2-3 mjeseca, pa prije realizacije provjeriti imaju li potrebne verzije komponenti.

wooer

Citat: Pharaoh  u 01. Veljača 2011, 20:06
S izradom stranica u novoj Joomli 16 treba pričekati 2-3 mjeseca, pa prije realizacije provjeriti imaju li potrebne verzije komponenti.
A nakon toga još par mjeseci čekati da komponente postanu stabilne. Mislim da sve spomena vrijedne komponente za shop idu s potpuno novim kodom posanim od nule.
UNIX is basically a simple operating system, but you have to be a genius to understand the simplicity
Documentation & Translation Team Member

Pharaoh

Citat: wooer  u 01. Veljača 2011, 21:27
Mislim da sve spomena vrijedne komponente za shop idu s potpuno novim kodom posanim od nule.

Neće baš morati pisati od nule, ali da bi  sve dobro radilo u okviru Php 5.2.x, trebat će prepraviti sve klase i osposobiti da radi u novom Joomla frameworku u kojem je pisana Joomla 1.6. Naravno, problem i su instalacijske xml datoteke koje se pišu drukčije.

bobgen

Ipak je najbolje to još uvijek raditi u J1.5, sve do stvarne zrelosti J1.6.
Znanje je otrov koji u velikim količinama liječi, a u malim ubija.

Onebeat

Citat: bobgen  u 02. Veljača 2011, 13:24
Ipak je najbolje to još uvijek raditi u J1.5, sve do stvarne zrelosti J1.6.


Jednostavno i sažeto ;D
Truth will set you free