Višejezičnost u J1.6

Autor bobgen, 29. Siječanj 2011, 06:24

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

Tananda

da, provjerila, zastavice su tamo i hr i njemacka zastava uredno čame u folderu, ali neće na svijetlo preglednika... :/
It's OK, I'm a marine biologist.

Tananda

OK,

igrala se još malo po postavkama...
problem je bio too much info:

1. njemacki lang pack je za vise zemalja, pa treba staviti prefix zemlje ciju zastavu hoces (njemacka, austrija, svicarska...)
2. stavila sam prefixe, ali zapravo nisam, nego ime fajla, tj hr.gif i de.gif, a treba staviti samo prefix, znaci de i hr

eto, ako itko bude imao slican problem... less is more  :geek:
It's OK, I'm a marine biologist.

Goca

#32
Citat: erik  u 12. Lipanj 2011, 15:37

Ja sam bio napisao i kratki tutorijal na hrvatskom pa možeš pogledati: http://bit.ly/gYpbHC


Mozes li mi poslati novi link gdje bi mogao skinuti tvoj tutorijal.
Ja isto sve radim ali nece mi zastavice prikazati, prefix je ok, instalacija je ok, instalacija jezika je ok, nisam pravio puno sadrzaja napravio sam jos jedna menu koji sam nazvao menu HR , ali nikako da mi prikaze zastavice na pocetnoj stranici. Upalio sam u plaginu. Pregledao sam 10 tutorijala i sve sam radio po njima ali nikako da dobijem željeni rezultat. Ostao sam bez opcija :( i zadnja opcije je mocni erik

Goca

Problem je riješen, problem je bio prejednostavan, trebalo je sakriti ime modula da se ne prikazuje i ja sam stavio pre-text i to skloniti.