Plus HR free hosting + domena 1 god

Autor GorillaWma, 27. Siječanj 2011, 14:35

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

GorillaWma

http://www.plus.hr/

Pogledajte, ja sam si uzeo za probu hehe i stavrno 0 kn ako sve po 1 god se uzima (nisam najskuplju da nebi posle bilo nesto) a ovako i onako mi je trabala 1 domena heh:

Besplatni hosting i domene povodom 10. rođendana
Povodom 10. godišnjice poslovanja, odlučili smo naše postojeće i buduće korisnike iznenaditi poklonom besplatne registracije komercijalne domene i, naravno, besplatnog shared hosting paketa po vlastitom izboru!

Ova nepropustiva prilika traje od četvrtka, 27. siječnja u 12:00 sati do petka, 28. siječnja u 12:00 sati. Tijekom 24-satne akcije možete registrirati bilo koju komercijalnu domenu (.com, .net, .org, .info, .biz i .com.hr), te bilo koji Sprint ili Premier hosting paket u trajanju od godine dana.

Do svojeg poklona možete doći obavljanjem narudžbe. Brigu oko registracije domene i podešavanja hosting paketa prepustite nama.

Karakteristike naših hosting paketa možete pronaći na ovdje. U slučaju bilo kakvih pitanja ili nejasnoća, uvijek se možete obratiti našoj korisničkoj podršci.

Skrivenih kvaka ili napomena ispisanih u sitnim slovima nema. Možete registrirati jednu komercijalnu domenu i jedan hosting paket u trajanju od godine dana. Ostale usluge nisu obuhvaćene ovom akcijom. Update 14:40 - SSL certifikata vise nema. tako da ce hosting paketi od sada biti isporucivani bez GlobeSSL certifikata!
danas u 10:25

ikiK

Hm, zakon, plus je malo skup ali je zato kvalitetan, i baš mi treba jedna domena i prostor za mene... Idem probat...

...

erik

imaj na umu da ćeš slijedeće godine to morati i produžiti...
ak su mogli partizani okončati rat možemo i mi deklinirati site
gore-točka-dolje-zarez

GorillaWma

znam zato se nisam zaletio i uzeo onaj za 2000 kn ( makar sam cuo od prijatelja da su oni uzeli ^^ )
Lijepo onaj jednostavni koji mi je i potreban tako da nema beda hehe

ikiK

Citat: erik  u 27. Siječanj 2011, 22:16
imaj na umu da ćeš slijedeće godine to morati i produžiti...
Di to pise  :)

vec imam jedan kod avalona isto mi istice uskoro, nisam ga uopce koristio jer se ne snalazim bez c-panela :)
A ovaj sam uzeo tocno kolko mi treba, mali za tocno ono sta na njemu kanim imat...
...

oKRamxII

Citat: erik  u 27. Siječanj 2011, 22:16
imaj na umu da ćeš slijedeće godine to morati i produžiti...

Ključna riječ je "sljedeće godine". Tko živ tko mrtav dotad  :)

Moje Novo Ime

Citat: oKRamxII  u 27. Siječanj 2011, 23:00
Citat: erik  u 27. Siječanj 2011, 22:16
imaj na umu da ćeš slijedeće godine to morati i produžiti...

Ključna riječ je "sljedeće godine". Tko živ tko mrtav dotad  :)

Ja tako ima mashala godina...i nikako da naprave nešto što bi me natjeralo da se zapitam...zaslužili su moje povjerenje i opravdali cijenu usluge.