Problem sa mod_gt_news

Autor bosnianman, 26. Siječanj 2011, 19:22

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

bosnianman

Na samom pocetku da pozdravim sve forumase te zahvalim se "odgovornim" za otvaranjem ovog foruma.

Imam problem sa modulom mod_gt_news na stranici www.cazinjani.net koji je do prije par dana radio perfektno. Sad umjesto male slicice koju modul sam pravi dobijem samo... neku error slicicu. Gresku je vjerovatno uzrokovao moj hosting provider koji to bas i ne priznaje tako da sam prepusten vama.

Molim Vas za pomoc u rjesavanju ovog problema.

DODATAK: Mislim da nisam dovoljno pojasnio problem pa evo samo cu napomenuti da na naslovnoj stranici imam sekciju vijesti iz Cazina. Prva vijest po redu (trenutno) je ona na kojoj se moze vidjeti problem

zvonac99

Preko firebuga vidim da ti sličicu vuće iz cachea, dali si probao očistiti cache za Gavicki news modul?
Možda ti to riješi problem
I noga u dupe je korak naprijed

Skipper

http://www.cazinjani.net/cache/mod_gt_news/images/led-rasvjeta-1_70_70.jpg
Te fotografije jednostavno - nema. Možda i iz razloga koji je zvonac spomenuo. A možda i ne.

wooer

Pozdrav bosnianman,

Tebe u zadnje vrijeme viđamo samo kad imaš problema.

Javi se ako ti čišćenje cachea ne pomogne. Da se odmah razumijemo, radi se o joomla cache-u, a ne onome od browsera.
UNIX is basically a simple operating system, but you have to be a genius to understand the simplicity
Documentation & Translation Team Member

Skipper

Vidimo mi u čemu je problem, ali jesi li probao ovo što ti sugeriramo?

bosnianman

Hvala puno na pomoci. U pravu ste bili. Ocistio sam cashe od joomle i promjenio permisije unutar foldera i problem se rjesio.

Wooer, u pravu si kad kazes da dolazim samo kad imam problem. Malo sam se povukao iz svijeta web designa ali jos uvijek naletim na neki problemcic na postojecim stranicama i zatrebam Vasu pomoc. Vidim ovdje je cijela ekipa sa crojoomle. Koristim priliku i pozdravljam Vas sve kao i nove clanove ove stranice odnosno foruma.

Obecavam da cu se potruditi da navratim cesce na ovu zajednicu i da dam svoj doprinos i onda kad nemam neki problem.

            Lijep pozdrav iz susjedne BiH