WordPress for Joomla!

Autor Hrvoje.T, 23. Siječanj 2011, 15:28

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

Hrvoje.T

I'm non dolor dolor, sed temo, sed debes

oKRamxII

Čak bi možda sad i trebala, pa me i zanima, no problem je u oznaci "Commercial". Ako uspijem "sa strane" iskopati, budem napisao riječ-dvije o tomu.

Onebeat

Citat: oKRamxII  u 25. Siječanj 2011, 12:16
Čak bi možda sad i trebala, pa me i zanima, no problem je u oznaci "Commercial". Ako uspijem "sa strane" iskopati, budem napisao riječ-dvije o tomu.

Bok,

ovdje sa strane ne kopamo ništa - čisto za informaciju :)
Truth will set you free

Skipper

Onebeat ti je to rekao "pristojno", a ja ću "nepristojno". Na ovom Forumu ILEGALNI, CRACKIRANI softver NE PROLAZI.

oKRamxII

Momci, samo polako :-)

Normalno da su pravila kao i na većini ovakvih foruma ista, tako da sam upoznat što znači to vezano uz ilegalu. No isto tako, ja nigdje nisam ostavio link ili poticao gdje se to može ilegalno nabaviti. Samo sam spomenuo da ako uspijem na "taj" način da bi nešto i informirao javnost o tom modulu i komponenti (a tu kako sam ja nabavio to, više ne igra ulogu, jer ne bi to spominjao - kao npr. kod templateova...). Usput, ništa od svega toga :P

Sama tema je ipak malo već problematična jer koliko sam skužio, neko od pravila jest da se izbjegavaju komercijalni proizvodi.

No lijepo je vidjeti reakciju, znači da je koncentracija na viskom nivou =)

Skipper

Nije panika, ali čisto da se netko ne bi "zabunio" pa zalijepio nešto ilegalno ovdje... ;)

Onebeat

Citat: Skipper  u 25. Siječanj 2011, 20:28
Onebeat ti je to rekao "pristojno", a ja ću "nepristojno". Na ovom Forumu ILEGALNI, CRACKIRANI softver NE PROLAZI.

Druže Skipperu upozoren je na PP odmah i rijesio sam s njim ja to, samo ti nisam javio ^-^

:pivo: :pivo:
Truth will set you free