Novosti:

Aktualne Joomla! verzije: 3.10.11 i 4.2.6

Main Menu

Pripreme za skijanje

Autor wooer, 21. Siječanj 2011, 23:57

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

wooer

Skijaška sezona je tu!!

Zato, evo male liste stvari koje će vam pomoći da se pripremite za skijanje:

16. Posjetite lokalnog mesara i platite mu 20 eura da sjedite u njegovoj hladnjači pola sata.
     Nakon toga zapalite dvije novčanice od 50 eura da se ugrijete.
15. Namočite si rukavice i stavljajte ih u freezer nakon svake upotrebe.
14. Pričvrstite si malu, široku gumenu traku oko čela svaku večer prije spavanja.
13. Ako nosite naočale, počnite ih koristiti sa lećama zamrljanim od ljepila.
12. Ovaj tren bacite novčanicu od 100 eura!
11. Na najbližem klizalištu napravite 20 krugova po ledu u pancerima noseći par skija, torbu i štapove.
     Pravite se da tražite svoj auto. Povremeno ispuštajte iz ruku neke od stvari.
10. Postavite mali ali bodljikavi kamenčić u cipelu, podložite ga smrvljenim ledom, a zatim stegnite kopču oko prstiju na nozi.
9. Kupite nov par rukavica i odmah ih bacite!
8. Zavežite se uz stup i zamolite prijatelja da se zaleti u vas svom snagom.
7. Idite u McDonald's i inzistirajte da platite 20 eura za hamburger. Čekajte u najdužem redu.
6. Pričvrstite si ski-pass na patent jakne i vozite se motorom tako brzo da vam ski-pass do krvi išiba lice.
5. Vozite se polako 5 sati...bilo gdje.. važno je da je snježna oluja i da ste iza šlepera.
4. Napunite mikser ledom, pritisnite PULSE i neka vam led raznese u lice. Počekajte da se led sam istopi. Neka vam kapa po odjeći.
3. Obucite se u što više komada odjeće i zatim ih skidajte jer morate ići na WC.
2. Pričepite si prst vratima od auta. Ne idite kod liječnika.
1. Ponavljajte gore opisano svake subote i nedjelje dok nije vrijeme za PRAVU STVAR!!

P.S. Jedva čekam SKIJANJEEEEEEEEEEEE!
UNIX is basically a simple operating system, but you have to be a genius to understand the simplicity
Documentation & Translation Team Member

karlovic

 ;D uz prvi "srk" jutarnje kave ovo je druga "dobra stvar" danas ...

p.s. skoro mi prvi srk proletio kroz nos kad sam počeo čirati

Renato


izbornik

Uf, kakve ti to traume wooer vuces sa skijanja, a?  ;D