Novosti:

Aktualne Joomla! verzije: 3.10.11 i 4.2.6

Main Menu

Backendtoken

Autor dada, 13. Svibanj 2012, 22:38

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

dada

Pozz,

instaliram ja taj plugin  ali ne znam gdje bih trebala unjeti te neke sigurnosne brojeve .. ne nudi mi se nikakva opcija za to.

šaljem prilog.
d

Onebeat

Citat: dada  u 13. Svibanj 2012, 22:38
Pozz,

instaliram ja taj plugin  ali ne znam gdje bih trebala unjeti te neke sigurnosne brojeve .. ne nudi mi se nikakva opcija za to.

šaljem prilog.
d

Obično se takve stvari dogadaju jer "joomla" nemože pročitat parametre modula. Deinstaliraj modul i instaliraj ovaj u prilogu...

Truth will set you free

dada

Citat: Onebeat  u 13. Svibanj 2012, 23:02
Citat: dada  u 13. Svibanj 2012, 22:38
Pozz,

instaliram ja taj plugin  ali ne znam gdje bih trebala unjeti te neke sigurnosne brojeve .. ne nudi mi se nikakva opcija za to.

šaljem prilog.
d

Obično se takve stvari dogadaju jer "joomla" nemože pročitat parametre modula. Deinstaliraj modul i instaliraj ovaj u prilogu...


ne ista stvar ... bezveze

što je još za preporučiti tipa toga plugina ili neki modul

d

dombo

adminexile tako se zove plugin ali pošto ga više nema za verziju 1.5 u privitku sam ga uploadao.

Guardian

#4
Odmah sam pretpostavio da si na 1.5 instalirala 2.5 dodatak.

Neće ti pomoći da namjestiš da se pokažu parametri. Iako može relativno lako. I u drugim PHP datotekama treba prilagoditi između verzija. Probao sam to već sa drugim plugins i van mog dometa razumijevanja Joomla koda.

Probaj bilo koji besplatan odavde. Svi ti rade apsolutno isti posao. Dodaju samo taj keyword u URL.

http://extensions.joomla.org/extensions/access-a-security/site-security/login-protection

Onebeat

Citat: dada  u 14. Svibanj 2012, 14:17
ne ista stvar ... bezveze

što je još za preporučiti tipa toga plugina ili neki modul

d

Ja ovaj plugin koristim i za verziju 1.5 i 2.5 tako da nemam nikakvih problema ;D
Truth will set you free