forma brzi kontakt ali bez polja e-mail

Autor dada, 07. Svibanj 2012, 17:43

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

dada

Pozdrav svima,

Da li netko zna modul tipa brzog kontakta ali da ne sadrži polje za emalil ?

ja ne mogu naći ništa takvoga.

unaprijed zahvaljujem

d

Guardian

Nije nikakav problem iz template od modula izbaciti par crta koda od mail field. Stavi tu koji module hoćeš i netko će ti to već uraditi.

Onebeat

Postavi koji hoces modul prepravit pa ti rijesim:)
Truth will set you free

dada

pozz,

riječ je o modulu mod_rapid-contact- šaljem ga u prilogu.

d

Onebeat

Citat: dada  u 09. Svibanj 2012, 11:28
pozz,

riječ je o modulu mod_rapid-contact- šaljem ga u prilogu.

d

Jel može objasnjenje zasto bi htjela maknut email iz kontakt forme?

Ova verzija je standardna verzija a na stranici od izdavača postoji custom verzija sa RECAPTCHA solucijom.

Truth will set you free

dada

meni u stvari treba samo područje za ostaviti poruku-znači nešto full jednostavno jer ljudi koji posjećuju dotićnu web stranicu koju sam napravila za frenda nemaju svoj mail a imaju pitanja.


i naoko jednostavna sad je postala slon jer praktički i nema modula bez e-maila, a meni treba bez e-maila.

hvala ako imaš rješenje bilo bi super

d

Onebeat

Citat: dada  u 09. Svibanj 2012, 20:36
meni u stvari treba samo područje za ostaviti poruku-znači nešto full jednostavno jer ljudi koji posjećuju dotićnu web stranicu koju sam napravila za frenda nemaju svoj mail a imaju pitanja.
i naoko jednostavna sad je postala slon jer praktički i nema modula bez e-maila, a meni treba bez e-maila.
hvala ako imaš rješenje bilo bi super
d

imam riješenje - jedan modul kojeg sam ja prepravljao za sebe pa cu ti samo maknut ovaj polja i to je to.

Modul je riješen kroz AJAX tako da nema refresh cijele stranice da se pošalje upit  ;D
Truth will set you free

dada

Pozz,

hvala ,

ovaj dio baš ne razumijem - ali vjerojatno - nije ni bitno ! ili možda je.


Modul je riješen kroz AJAX tako da nema refresh cijele stranice da se pošalje upit  ;D


MA MENI JE NAJVAŽNIJE da posjetitelj kad ima pitanje pošalje to pitanje, sugestiju  bez potrebe ispunjavanja e-mail
( jer većina njih kao što sam rekla valjda nema e-mail ???? ali eto sto ljudi sto čudi.

osim područja za poruku, trebalo bi br.telefona te ime i prezime  - jer ipak se povratna informacija mora nekako i nekome vratiti.

ili

napomenuti u nekom predtekstu da se prilikom ispunjavanja i slanja poruke obavezno napiše ime, prezime i br. telefona

čekam da mi pošalješ modul i unaprijed ti puno zahvaljujem

d


Onebeat

Citat: dada  u 10. Svibanj 2012, 08:07
Pozz,

hvala ,

ovaj dio baš ne razumijem - ali vjerojatno - nije ni bitno ! ili možda je.

Modul je riješen kroz AJAX tako da nema refresh cijele stranice da se pošalje upit  ;D

osim područja za poruku, trebalo bi br.telefona te ime i prezime  - jer ipak se povratna informacija mora nekako i nekome vratiti.


Evo modula sređen preveden na hrv, dodano par opcija i sređen css file  ;D

Isprobaj pa javi jel OK?
Truth will set you free

dada

evo isprobano i šaljem ti link da vidiš što bi trebalo još nariktati

http://www.porat-podstrana.hr/index.php?option=com_content&view=article&id=43&Itemid=92

u područuj za unos imena javlja se neki kod ...budeš vidio

ma zar postoje još uvijek dobri duhovi -  :)

d

Onebeat

Posalji mi pristupne podatke za admina!
Truth will set you free

dada

Pozz,

čuj možemo li to riješiti na drugi način - ovako javno mi se ne čini ok da dajem te podatke.

nije da nemam povjerenja u tebe nego svi će onda imati te podatke
nadam se da me razumiješ .

imaš neku drugu ideju kako da to riješimo


d

Onebeat

Citat: dada  u 10. Svibanj 2012, 16:55
Pozz,

čuj možemo li to riješiti na drugi način - ovako javno mi se ne čini ok da dajem te podatke.

nije da nemam povjerenja u tebe nego svi će onda imati te podatke
nadam se da me razumiješ .

imaš neku drugu ideju kako da to riješimo


d

Kreiraj mi novog usera i posalji podatke na privatnu poruku.

Truth will set you free

Guardian

#13
Citat: dada  u 09. Svibanj 2012, 20:36
meni u stvari treba samo područje za ostaviti poruku-znači nešto full jednostavno jer ljudi koji posjećuju dotićnu web stranicu koju sam napravila za frenda nemaju svoj mail a imaju pitanja.


i naoko jednostavna sad je postala slon jer praktički i nema modula bez e-maila, a meni treba bez e-maila.

hvala ako imaš rješenje bilo bi super

d

Čekaj malo. Kako misliš odgovoriti na ta pitanja ako nemaš tuđu email adresu ? Ti hoćeš nešto kao comments scriptu, samo sve na jednom linku ? Oni ostave komentar sa pitanjem, ti u komentaru ispod javno odgovoriš ?

-----------------------

OK, sad vidim na linku. Tražiš broj telefona za odgovor.

Inače ti je nered sa menijima. Na ovom linku je contact forma:
http://www.porat-podstrana.hr/index.php?option=com_google&view=google&id=1&Itemid=57

dada

Pozz,

1.kak to misliš nered sa menima ? možeš mi malo pojasniti?

2. ovo što si napisao, citiram :  Oni ostave komentar sa pitanjem, ti u komentaru ispod javno odgovoriš ?

to mi dobro zvuči ... ali isto bez unosa emaila.

ako imaš kakav modul super si mi pomogao.

hvala

nered s menima ... me malo zbunio ... objasni mi