Novosti:

Aktualne Joomla! verzije: 3.10.11 i 4.2.6

Main Menu

alibaba.com

Autor komir, 28. Travanj 2012, 23:50

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

komir

ima li kakva komponenta koja bi mogla poslužiti za stranicu tipa alibaba.com?
Izrada web stranica Domidona IT
Prirodni vrcani  med
Profesionalni Hrvatski SSD Hosting

Renato

Daj malo pojasni na koju funkcionalnost točno misliš?

Guardian


wooer

'Običan web shop' definitivno se ne može usporediti s glavninom funkcionalnosti koje odlikuju alibaba.com i slične multi vendor siteove.

Svojevremeno je za joomlu 1.5 postojala komponenta MightyCommerce (vjerujem da još uvijek postoji) koja je najpotpunije zadovoljavala željene zahtjeve (B2B, B2C, C2C) ali nisam siguran da se radilo na verziji komponente za J!2.5
UNIX is basically a simple operating system, but you have to be a genius to understand the simplicity
Documentation & Translation Team Member

komir

Citat: wooer  u 04. Svibanj 2012, 12:07
'Običan web shop' definitivno se ne može usporediti s glavninom funkcionalnosti koje odlikuju alibaba.com i slične multi vendor siteove.

Svojevremeno je za joomlu 1.5 postojala komponenta MightyCommerce (vjerujem da još uvijek postoji) koja je najpotpunije zadovoljavala željene zahtjeve (B2B, B2C, C2C) ali nisam siguran da se radilo na verziji komponente za J!2.5
Čitao sam negdje za MightyCommerce ali mislim da nema za 2.5, mislim da je rješenje http://www.digitalgoodsstore.in/alibaba-clone-script-best-b2b-software-100.html za 40 $ samo moram malo pronjuškati jel to to.
Izrada web stranica Domidona IT
Prirodni vrcani  med
Profesionalni Hrvatski SSD Hosting