Joomfish 2.2.3 nedostaju strani jezici u control panelu

Autor trabakula, 08. Veljača 2012, 20:12

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

trabakula

Instalirao sam Joomlu 1.5.25 Stable i najnoviji joomfish 2.2.3. koji ima trenutno da se skine. Sve je proslo ok. Instalirao sam i jezike koji se vide u joomla jezicima. E sad, ti jezici se uopšte ne pojavljuju u joomfish language panelu? Gde grešim?
Unapred hvala!

trabakula


oKRamxII

Nije mrtav, ali nije ni baš jako živ  :)

Nažalost ne odgovore svi na sva pitanja, a i ponekad je teško odgovoriti na nešto što ne razumiješ i nikada nisi koristio (u ovom slučaju kod mene Joomfish), nadam se samo da nije ovo jedini forum gdje si otvorio ovo pitanje.

zvonac99

I noga u dupe je korak naprijed

EL_Nino

da ne otvaram novu temu, imam pitanje:

instalirao sam jomfish, zatim sam instalirao hrvatski prijevod i u content langauages slozio hrvatski jezik...
i sad mi ne prevede uopce module i komponente, i dalje je na engleskom..

dali trebam, module, komponente, izbornike negdje rucno prevađat ili kako?

Hvala

LP

papillon

Pod Components- Joom!Fish - Translations u padajucim izbornicima (Language i Content elements)  odaberi ono sto ti je potrebno prevoditi (moduli, plugini...).

Sanitarac

Ljudi ne razumiju da je potrebno prije prevesti nešto da bi imao prijevod.  ;D

Recimo kompletna Joomla, i želiš web na Hrv i Njemačkom....
Da bi bio funkcionalan, moraš instalirati Hrvatski language file i Njemački language file od Joomla-e.
sada imaš prevedene admin i front stringove i ostalo što je u Joomla-i, ali one module koje si naknadno instalirao i tekstove neće prevoditi sama već moraš sam prevesti i Joomfish-u pokazait koje jezike si instalirao, pod stavkom: Content languages

Guardian

Čekam taj dan kad će u Joomla opcije za prijevode biti odmah u Article / Module / Extension / Plugin / Itd....