Izrada predloška

Autor filipzok, 02. Veljača 2012, 13:03

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

filipzok

Ljudi mozete li mi dati neki besplatan program ili sajt gdje mogu napraviti sam svoj template.Ispricavam se sto pisem u ovoj temi ali nemogu naci novu.Hvala unaprijed

proleter


Sanitarac


ikiK

Rađe se osloni na editiranje već postoječih.
...

Onebeat

Citat: ikik  u 21. Veljača 2012, 11:04
Rađe se osloni na editiranje već postoječih.

Potpisujem nedaj se navuc na koje kakva rijesenja...
Truth will set you free

ikiK

I samo da se pojasnim da je moj odgovor u slučaju da se ne počinju učiti svi standardi od početka, "laki način" osim editiranja ne postoji...
...

wooer

Editiranje postojecih predlozaka je dobar savjet ali ako se idu uredivati postojeci predlosci koji dolaze s joomlom moze doci do vracanja izmjena na pocetno stanje uslijed upgradea na novu verziju joomle i tada sav trud pada u vodu. Uvijek treba raditi s preimenovanim kopijama!
UNIX is basically a simple operating system, but you have to be a genius to understand the simplicity
Documentation & Translation Team Member

Onebeat

Citat: ikik  u 21. Veljača 2012, 16:05
I samo da se pojasnim da je moj odgovor u slučaju da se ne počinju učiti svi standardi od početka, "laki način" osim editiranja ne postoji...

Također valjana napomenut da nije ni to više tako jednostavno pogotovo ako se uzmu predlošci koje su radile neke "joomla kuće".
Truth will set you free

maydayy

custom predloške za potrebe jednog klijenta je lako za napravit, ali template-ovi za širu masu s nekim frameworkom je puno puno teže napravit.