Novosti:

Aktualne Joomla! verzije: 3.10.11 i 4.2.6

Main Menu

FAbrik-report

Autor poni, 02. Veljača 2012, 06:26

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

poni

 Zna li netko,da li postoji ekstenzija ili nekakav pomoćni program pomoću kojega bih mogao ispisivati sadržaj Fabrik tabela ili querrija u Joomli.
Znam,ima ispis u phpMyAdmin-u ,ali tražim nešto bolje( phpMyAdmin ispisuje razmakne crte među riječima) :'(

Guardian

Objasni malo detaljnije.
Fabrik već u sebi ima da prikazuješ stvari iz tablica (statistiku) u table ili charts.

poni

 Trebao bih sadržaj tabela ili querija ispisati kao izvještaj(od nekoliko A4 stranica),s time da na prvoj stranici(u lijevom gornjem uglu)
mogu staviti svoj logo i naslov izvještaja.Nešto kao što predefinirano ima u Accessu ili u ooBase-u. Chart ili statistic report nisam još
napravio ;znam da to postoji, ali nisam pokušao stim napraviti izvještaj.Pokušao sam sa extenzijom "Jreport" ,ali ne mogu ubaciti svoj
logo i naslov ?????

Guardian

Znam to sve napraviti sa email html template. U stvari stalno pravim tako, logo gore lijevo, desno adresa i ispod (tabele) vrijednosti koje ljudi popune u formi.
Vidi na njihovom forumu ima li plugin da to sve radiš u Admin panelu.

Zar Fabrik Admin nema CSV export ?
Onda možeš printati.

poni

  Ma, sve je OK, skužio sam da u postavkama članka/....pa kategorije....pa sekcije/mogu postaviti logo i naslov i to sve isprintati u IE.Hvala. 0:)