Nestabilni moduli (ili kako već)

Autor proleter, 01. Veljača 2012, 11:06

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

proleter

Dakle temlplate je Fresa 1.5. Ima mogućnost izmjene sidebara lijevo i desno, samo desno, samo lijevo. No samo lijevo izgleda ok. Ako prebacim samo desno (što mi je namjera), preklapa tekst odnosno tijelo. Isto se ponaša i kad sidebar stavim "Left and right". Desna strana se preklapa s tekstom odnosno tijelom. Slike su tu.

slika 1

Uploaded with ImageShack.us[/img]

slika 2

Uploaded with ImageShack.us[/img]

slika 3

I još nešto....za taj template preporučava se koristiti K2 komponentu...instalirao sam je uspješno i kad sam otišao do medija menađera javi mi poruku "Error - Invalid backend response. Data is not JSON."

slika 4

Netko ?

dodano - još jedan problem - klikom na bilo koji link u izborniku menu otvorena stranica ode skroz gore na header ??? To nije za korištenja ako će posjetitelj morati svaki puta spuštati da bi vidio sadržaj !

Riješio sam problem s izornicima lijevo i desno tako da sam proširio stranicu no to se ne može učiniti s izbornicima samo desno. Riješio sam i klikove na izbornicima pa sad ostaje tamo gdje jest.

oKRamxII

Drago mi je da si riješio, htio pitati je li u svim browserima tako...

proleter

Jest ali mi je ostao problem ukoliko module left i right pokušam defaultno oba desno (što mi je prvobitna namjera). Modul right ode skroz desno no modul left dođe u čistu sredinu čime djelomično pokriva sadržaj. Dakle neupotrebljivo.

oKRamxII

Ponovno, je li kod svih preglednika tako?

proleter

Oprosti što me nije bilo ali opravdano je, vjeruj mi.....
Da kod svih preglednika je tako, čak kad pokušam razvući stranicu lijevi izbornik (koji bi sad trebao biti u sredini), ostaje na istom mjestu. Čak i ako povećam sadržaj on ne gura izbornik koji ostaje na istom mjestu nego se širi iza njega.

oKRamxII

Citat: proleter  u 13. Veljača 2012, 08:06
Oprosti što me nije bilo ali opravdano je, vjeruj mi.....
Da kod svih preglednika je tako, čak kad pokušam razvući stranicu lijevi izbornik (koji bi sad trebao biti u sredini), ostaje na istom mjestu. Čak i ako povećam sadržaj on ne gura izbornik koji ostaje na istom mjestu nego se širi iza njega.

Ma nema potrebe za isprikama, nismo svi ovdje svaki dan, tak da  :)

Od koga je uopće ovaj template (mislim na template providera), ako imaju neki support možda ipak da se prvo njima obratiš...

proleter

Ma išao sam na njihov forum ali nisam našao negdje riječ o tome. Template nije star, konac 2011. tako da još nema puno povratnih informacija.

oKRamxII

Otvori onda tamo topic i požali im se :)