Prijelom stranice - djelomično riješeno

Autor Sanda, 08. Prosinac 2011, 11:40

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

Sanda

Ne znam jesam li na pravom mjestu postavila pitanje, ako nisam neka me admini premjeste.
Znam da postoji gumbić za prijelom stranice, ali kad ga uključim ništa se ne događa pojavi se crta gdje bi trebao biti prijelom, ali tekst se i dalje prikazuje jedan ispod drugoga....prije dva tri tjedna sam to malo proučavala i tada mi je radilo...možda sam u opcijama nešto isključila...mada čini mi se nisam ništa specijalno dirala od tog vremena....ima li netko kakvu ideju...

http://www.osang-kc.hr/index.php/edukacija/povijest/download-povijest

evo link...mitovi grčke...eto to tako izgleda...
Ako vam ide suviše lako, pogledajte bolje, možda vam ide nizbrdo.

wooer

Meni to izgleda kao da plugin 'Sadržaj - Prijelom stranice' nije omogućen.
UNIX is basically a simple operating system, but you have to be a genius to understand the simplicity
Documentation & Translation Team Member

Sanda

Citat: wooer  u 08. Prosinac 2011, 15:38
Meni to izgleda kao da plugin 'Sadržaj - Prijelom stranice' nije omogućen.

Sadržaj - Prijelom stranice je omogućen
hvala na pokušaju
ima li još ideja?
Ako vam ide suviše lako, pogledajte bolje, možda vam ide nizbrdo.

Sanda

Zanimljivo....kopala sam po stranim forumima i netko je napisao da kad prije prijeloma ubaci read more..onda mu prijelomi rade, a čim makne gumb read more odmah ne radi ni prijelom...točno se to i meni događa, na kraju je skužio da prijelom sam ne radi kada je ukljčen blog kategorije nego mora biti lista kategorija....tada se prikazuje prijelom....ali nem veze ubaciti ću prvo kratki uvod pa opširnije i nakon toga prijelome za svaki mit...ili ima netko bolje i trajnije rješenje??
Ako vam ide suviše lako, pogledajte bolje, možda vam ide nizbrdo.