Novosti:

Aktualne Joomla! verzije: 3.10.11 i 4.2.6

Main Menu

Anketa

Autor buffon, 21. Studeni 2011, 12:37

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

buffon

Poz svima,

Imam jedan problemcic sa anketom,
http://img511.imageshack.us/img511/862/e7451a7462664046a3fc841.png
Kao sto se vidi, rezultati (broj glasaca) i procenti su spojeni pa izgleda cudno. Moze li mi ko reci kako da maknem te procente, da ih uopste nema, i da li je moguce zamijeniti boju tih linija? Znam da se to radi preko php-a ali ne znam gdje i sta....

Guardian

Nemoguće pomoći bez linka stranice.
Inače nauči se koristiti Firebug. Nije težak a puno će ti koristiti ubuduće.

buffon

Evo je... slobodnacrnagora.eu pogledaj... imas desno anketu... znaci promjeniti te boje kod rezultata i maci te procente..

Guardian

Malo teško. Sve ti je u tabelama u PHP files, pa Firebug ne pomaže puno.

U ekstenziji od ankete vidi template files pa traži "<td width="25" align="right"" i zamijeni sa "<td width="25" align="left"". Moraš naći baš taj dio za postotke.

Boje mijenjaš u poll_bars.css u folderu od komponente. Line 6 pa na dalje, background-color.

Ali instaliraj zadnju Acepolls. Besplatna je i tamo boje mijenjaš u Admin klikom kad praviš opcije. Inače ti ni taj tvoj module ne radi kako treba.

Acepolls ti ima i opciju za Jcomments, da ljudi mogu komentirati ankete.

buffon

Ok, potrazicu Acepolls, hvala ti puno :)

wooer

Nije tu ništa teško.
U privitak sam stavio datoteku koju otpakiraš u svoj templates/gk_twn/ direktorij.
UNIX is basically a simple operating system, but you have to be a genius to understand the simplicity
Documentation & Translation Team Member

buffon

Skinuo sam AcePolls, samo me zanima moze li se kako prevesti, ja sam cackao po CSS-u i nigdje ne mogu naci ovo da promjenim Total Votes na primjer u Ukupno glasova itd itd... ima tu jos nekih stvari koje bi preveo :P

oKRamxII

Najbolje da odeš u langauge folder kod Joomle (preko FTP programa) i nađeš fajl od acepoolsa... Onda ćeš znati već...

buffon

Hvala puno sredio sam
Zivio

wooer

Buffon, kada neki problem 'središ' poželjno je ostaviti informaciju na koji način si to odradio.
Namjena foruma nije da se rješavaju problemi individualaca nego da posluži kao svojevrsna baza rješenja za buduće članove s istim ili sličnim problemom.
UNIX is basically a simple operating system, but you have to be a genius to understand the simplicity
Documentation & Translation Team Member

buffon

Pa evo ostavio mi je kolega iznad objasnjenje, ja sam ga samo ispratio i uradio, ne vidim nacin da se drugacije to objasni..  Udjes u FTP nadjes languages, udje se u acepolls i samo se promjeni...