Problem sa prikazom Blog kategorija

Autor dzaga29, 03. Studeni 2011, 22:07

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

dzaga29

U Joomli 1.5.23 napravio sam Web stranicu za firmu komunalac.hr i sve je normalno funkcioniralo par godina, sve do pred neki dan kada sam primjetio da mi na izborničkim stavkama koje prikazuju članke u blog obliku na stranici nema sadržaja. Da stvar bude gora, sve je potpuno isto i na localhostu i tu sve radi besprijekorno. Jedino ja imam pristup administraciji i nisam ništa mjenjao. Da li netko zna u čemu bi mogao biti problem ???

Tom555

Pa sad da nisi ništa mjenjao par godina...? Vjerojatno si nešto instalirao, deinstalirao... pa je ostao negdje neki plugin od komponente koji još stoji aktivan... Ili, pada mi na pamet da nisi nešto radio sa seo-sef postavkama.

wooer

1.5.23 je izdana u travnju 2011, što znači da je netko ipak u tih par godina nešto dirao.
Verzija koju imaš je ispravljala i neke probleme vezane uz prikaz bloga kategorije, stoga ono što mi prvo pada na pamet je da upgrade nije napravljen u potpunosti pa neke datoteke fale ili nisu valjane.
Savjetujem da zgrabiš zadnju verziju 1.5.24 (kompletan paket) i pregaziš sve postojeće datoteke.
UNIX is basically a simple operating system, but you have to be a genius to understand the simplicity
Documentation & Translation Team Member