Preporuka za video galeriju

Autor zabok, 13. Listopad 2011, 18:50

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

zabok

Što bi mi preporučili za video galeriju,naravno da je besplatna.........seyret ne pali,jer se plaća!
99% sa youtubea bi stavljao u galeriju.
Fishing Club Zagorje

bosnianman

hwdVideoShare.  Potrazi je na extenzijama na joomla.org


zabok

Fishing Club Zagorje

zabok

Jedino neznam kako maknuti onaj link "get pro for 24 dolara" ;D
Fishing Club Zagorje

wooer

Uvjeren sam da kupnjom 'pro' taj link ne postoji.
UNIX is basically a simple operating system, but you have to be a genius to understand the simplicity
Documentation & Translation Team Member

karlovic

#6
Kakav link? Ja kada sam instalirao svojevremeno nikakav link nisam "dobio" niti brisao. Pro...  to je nešto novo onda? Nemam pojima i free je čistam ok jedan primjer kako radi
edit: i na slici kako je komponenta simple rješena u administraciji ... nikakve komplikacije ni filozofije samo copy paste i to je to

zabok

Citat: wooer  u 15. Listopad 2011, 17:40
Uvjeren sam da kupnjom 'pro' taj link ne postoji.

Ja sam napisao za nešto što se ne plaća.......... ;D
Fishing Club Zagorje

zabok

Citat: karlovic  u 15. Listopad 2011, 18:19
Kakav link? Ja kada sam instalirao svojevremeno nikakav link nisam "dobio" niti brisao. Pro...  to je nešto novo onda? Nemam pojima i free je čistam ok jedan primjer kako radi
edit: i na slici kako je komponenta simple rješena u administraciji ... nikakve komplikacije ni filozofije samo copy paste i to je to

Kako si riješio razmak između video sličica.Ja sam potpuno isto to napravio kao i ti,ali su mi sličice spojene jedna kraj druge....
http://volimribolov.com/index.php?option=com_youtubegallery&view=gallery&layout=custom&Itemid=48
Fishing Club Zagorje

karlovic

#9
hm, da sada sam skinuo i pogledao postoje odokativno razlike. Ja imam "staru lošu" verziju bez modernih kerefeka i dodataka (koji vam pružaju pun - potpun komfor) kada još nije postojala pro ili kakva već verzija nego samo galerija kao takva.
Morat ću nadograditi sa "modernijom" PRO inačicom?  Mislim da neću i ova mi kao takva radi vrlo dobro. ;D
Ovo što vidim sada da je dorađeno (probao na 1.7) je opcija:

Dodavanje Gallery Name CSS Style: AVAILABLE IN 'PRO' VERSION ONLY
kod nas prastarih korisnika koji ne znaju kaj je to css to je višak i nepotrebno pa nam se sve učita iz css templatea

Gallery List je isto ostalo samo se sad javla kao "help" dok staviš miš na naslov što je bez veze i vrlo loše prevelko iskreno ako se mene pita

Active Video Title CSS Style: AVAILABLE IN 'PRO' VERSION ONLY
da to mi koji imamo old inačicu nismo vidjeli

Player setting je novina i to se sada podešava iz komponente, za pohvalu  :pivo:

Navigation Bar, Misc Settings: AVAILABLE IN 'PRO' VERSION ONLY
to kod mene ne postoji

što reći autor je radio na nekim preinakama i unapređenjima na koje je potrošio vrijeme. Cijena njegova uložena vremena po njegovoj procjeni je $24 US dollars, pa we odma on vama send you a YouTube Gallery PRO extension .

------------------------------

EDIT: sada sam išao i sa deinstalacijom u 1.7 pa je jedna napomena nakon što se deinstalira piše ovako:
Youtube Gallery uninstalled succesfully

Your list of Youtube Galleries is safe (not deleted). To delete it - delete #__YOUTUBEGALLERY table manually.

pa je to bitno imati u vidu, kao i kod nekih drugig dodataka samo se ovdje autor potrudio pa obavjestio korisnike o tome, treba ući u phpMyAdmin i obrisati :
DROP TABLE `#_youtubegallery` ,
`#_youtubegallery_categories` ;

# naravno označava prefiks kod nekih joo_ kod nekih joos_ .... ali ako se komponenta deinstalira to je višak u bazi pa eto ....