Obavijest o registraciji

Autor reikidojo, 07. Listopad 2011, 11:45

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

reikidojo

Prvo da pitam ovdje...

Jel postoji neki plugin koji će preusmjeriti korisnika koji nije registriran na stranicu za registraciju ako nije registriran. Nekako mi ružno izgleda kad otvori stranicu pa da ništa nema na njoj ili sa onom obavijesti da je link krivi. Nekad to posjetitelje zbuni. Za sada koristim custom HTML sa obavjesti o registraciji, ali to mi onda dođe na svim stranicama.

karlovic

Ti želiš dakle ako sam shvatio obavijest sa linkom koji upućuje na login/registraciju na naslovnoj strani ?

reikidojo

Pa da. Da mi naprimjer na stranicu gdje je kategorija blog stavi tekstualnu obavijest npr. "Za priistup ovom djelu potrebna je registracija" . Ako stavim izbornik na samo registrirani, tada se on kod posjetitelja bez registracije ne vidi.

Možda negdje i postoji ta opcija, no ja je doista nisam do sada primjetio

karlovic

Točno ako ne želiš da se vidi staviš menu vidljiv samo za registrirane, ako želiš to što si tražio nemaš potrebe išta instalirati jer samo svaki članak staviš tko može pregledavati. Ako to staviš automatski se klikom na taj sadržaj ili ako dođe preko tražilice otvara u tom dijelu područje za login(vidi sliku). Joomla je moćna samo treba imati mašte i volje. Trpanje komponenti, plugina i modula je u 90% nepotrebno i samo ju opterečuje i onda se ljudi kasnije čude .... zašto ovo zašto ono.