PRIJEVOD ZA JOOMSOCIAL PRROBLEM

Autor Hrvoje.T, 23. Rujan 2011, 01:38

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

Hrvoje.T

bok ekipo!

ovak  imam mali poblem.imam prijevod za joomsocial 1.5.237.ali kako da stavim na hrvatski.pokušao sam instalirati preko admin sučelja i dobim ovo:

jednom sam prije uspio ali ne znam kako..zaboravio.pa molim za pomoć..sigurno je netko radio to..ili možda će raditi sa joomfishom? :pivo:
I'm non dolor dolor, sed temo, sed debes

Tom555

Dovoljno je da datoteku hr-HR.com_community.ini pomoću ftp-a preneseš u language/hr-HR/ (ako ti je podešeno da ti je frontend na hrvatskom)

Hrvoje.T

I'm non dolor dolor, sed temo, sed debes

Tom555

#3
Kakva je razlika? Prijevod koji imaš (community.ini) mora biti u mapi language ako želiš prijevod prednjeg dijela.

karlovic

#4
nema razlike ali mislim da se paket koji je ponuđen za preuzimanje ne može instalirati sa admin sućelja već se prebacuje iz u folder ili jednostavno copy / paste na lokalnom i preko ftp-a na live serveru. Probaj ovo

Tom555

@karlovic To bi se već dalo instalirati kroz administrator. Greška mu se i pojavljuje kod instalacije što to nije tako pripremljeno.

karlovic

Trebalo bi se, ako se ne da onda sam napravio previd neki pa javite. U stvari čitajući prvi post nisam bio logiran i nisam vidio sliku koja sama odgovara gdje je greška. Te se jezične  datoteke kao što si i opisao mogu "ručno" preko  ftp-a prebaciti u lang site i lang admin . Kod localhosta isto tako jasno kod njega je ftp nepotreban ali zato ide brže  ;D

Hrvoje.T

hvala kolega.i drugi put.runda od mene kad se vidimo.. :pivo:
I'm non dolor dolor, sed temo, sed debes

karlovic

evo i ovo kao ima više datoteka i prevedeno na hr bez mješavine (ja osobno nisam provjeravao)
@ alfagaj ako bumo stalno pili ništa se ne bude dalo instalirati , ako radi sve pet i svi sretni i zadovoljni  ;)

Hrvoje.T

 :)
hvala još jednom i sve radi.skužio neke stvari.hvala još jednom.eh koji mozak...
I'm non dolor dolor, sed temo, sed debes