Novosti:

Aktualne Joomla! verzije: 3.10.11 i 4.2.6

Main Menu

Odg: Prijevod za Joomlu 1.7

Autor Guardian, 17. Rujan 2011, 10:21

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

marko227

E dok mi nije zatrebalo nisam ni razmišljao o ovome. Zaista nam zakompliciraše živote sa ovim.
Zna li se kad će Joomfish za 1.7 verziju?

Guardian

Dobra je Joomla 1.7. Pod uvjetom da nekim ljudima ne ostavljaš da sami prevode stvari bez Joomfish. Inače očekuj masu mailova, kako ovo, kako ono.
Koristim je na jednoj novoj stranici koju trenutno radim. Nije da je morala biti 1.7 ali više da naučim.

Počeo sam intenzivnije studirati Drupal. Nije tema ovdje ali je svakako "brbljaonica".

Nije baš zgodno sa lijepog i preglednog Joomla Admina navići se na njega. Ali valjda stvar vremena i navike. Puno godina se potrošlio na Joomlu. Možda Drupal ne bi imao nezgodan Admin da nisu sve uvećavali. Polja za unos, sve opcije u prozoru su prevelike. U Joomla admin je to usitnjeno, ali ipak čitljivo, pa samim tim preglednije. Više toga ti je u vidnom polju. U Drupal Admin se sad osjećam kao da sam u neku spilju ušao.

Najviše ga želim testirati i probati jer sam u zadnje vrijeme na 2 web stranice došao do zida, čak i sa svim mogućim tweak i Joomla ekstenzijama. Jedino ako neću nekoliko godina potrošiti da učim programiranje pa da sam sebi pravim dodatke, što je malo moguće.
Jedna je kompletan news portal, druga polu-news portal.

Nije da vjerujem da će Drupal biti neko čudo. Ali moram potrošiti dosta vremena na Seblod d aga naučim, ili na Drupal. Pa radije biram da vidim kako Drupal funkcionira.


Samo one njihove "taxonomy", "vocabulary". To kao da su napušeni smišljali kad su pravili Drupal.