modul sa article ID

Autor giga, 10. Kolovoz 2011, 10:47

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

giga

Poz svima,

Nijesam htio traziti pomoc ovdje jer me vise bruka pa sam sam trazio po net ovo sto mi treba ali nista nijesam pronasao...

Treba mi jedan ovakav modul: http://landofcoder.com/images/stories/documment/articlescroller/lof-articesscroller.png

Taj mi ide ispod clanaka i vazno je da mu je width velika a height mala (560x200 otprilike) Ovaj na slici je fantastican, ali je problem sto nema mogucnost ubacanja clanaka pomocu Article ID-a. Ja sam trazio na extensions.joomla, ali nijesam nista mogao naci. Ne mora on imati sliku, moze imati samo naslov i koju rijec texta, ili suprotno, moze imati samo sliku, pa ne mora text... mada bi ovako bilo najbolje, ali bilo kakav predlog je pozeljan.


giga

ne ne druze, meni treba malog heighta, a velikog widtha... znacu sirok a mali... ovaj mi je previse visok da bi isao ispod clanaka, jer ja imam vec jedan ovoliki slide...


giga

Ovaj je ok, smanjio bi se malo ali nema Article ID... ja sam nasao brdo dobrih ali nemaju mogucnost ubacanja odredjenih članaka, a to mi treba zbog komentara za čiju pomoć je zaslužan Guardian...