Komponenta tipa iskon jumbo mail

Autor Retro Alfa, 12. Travanj 2011, 16:36

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

Retro Alfa

Pozdrav ekipa, jedno pitanje imam. Tražio sam ali ne mogu nigdje pronaći ništa slično  :'( . Zanima me zna li netko za komponentu koja bi radila sljedeće:
Da možeš uploadati velike fajlove na server a korisniku dođe mail sa linkom za skidanje fajla, onako kao iskon jumbo mail.

erik

Teško stari...
Najveći problem je kako tu datoteku uploadati na server. Ako će raditi korisnici onda si ograničen samo na php, a on dozvoljava svega par MB uploada.

Dakle, prije nego uopće idemo razmišljati o komponenti potrebno je pripremiti server. Imaš svoj server?
ak su mogli partizani okončati rat možemo i mi deklinirati site
gore-točka-dolje-zarez

marko227

Budući da je Retro moj bivši radni kolega i dobar prijatelj, potrudio sam se pronaći ono što mu treba.
Dakle, to postoji. Uz to postoje i hajmo reći dva problema.

Prvi je Erik već naveo, a to je upload limit. Već sam mu to spomenuo preko skypa, no Retro kaže da server nije problem. Ok, vjerujmo mu..
Drugi je taj što je komponenta komercijalna. No ako već ni server koji će dopustiti upload velikih fajlova nije problem, onda neće biti ni problem izdvojiti 25$ za komponentu sa jednogodišnjim supportom.

Link za demo je: http://www.matamko.com/demo/index.php?option=com_matamko&view=form&Itemid=61

EDIT: Radi se o Joomla 1.5 pa nek moderatori premjeste u odgovarajući forum!

Retro Alfa

Citat: marko227  u 13. Travanj 2011, 14:14
Budući da je Retro moj bivši radni kolega i dobar prijatelj, potrudio sam se pronaći ono što mu treba.
Dakle, to postoji. Uz to postoje i hajmo reći dva problema.

Prvi je Erik već naveo, a to je upload limit. Već sam mu to spomenuo preko skypa, no Retro kaže da server nije problem. Ok, vjerujmo mu..
Drugi je taj što je komponenta komercijalna. No ako već ni server koji će dopustiti upload velikih fajlova nije problem, onda neće biti ni problem izdvojiti 25$ za komponentu sa jednogodišnjim supportom.

Link za demo je: http://www.matamko.com/demo/index.php?option=com_matamko&view=form&Itemid=61

EDIT: Radi se o Joomla 1.5 pa nek moderatori premjeste u odgovarajući forum!

Šta bi ja bez tebe  :-* :-* :-*

Sve u svemu javim kako je prošlo, kako treba server namjestit i da li radi kako treba. Marko, ja se i ti čujemo za kavu.

marko227

Da kavu... za ovo ti ne gine ručak (janjetina, mladi luk i  :pivo: u "Udovica")  :D