Form redirection

Autor nenikic, 11. Rujan 2013, 21:41

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

Onebeat

Jel može taj module da pogledam kako to riješit - imam ideju ?
Truth will set you free

ikiK

Moram priznat da me ovo podsjetilo na nešto što sam prije napravio a sad se nemogu sjetit kako, niti ovako na brzinu nisam našao upute... Naime ja sam prije očito zbog nekih potreba instalirao jedan modul par puta. NE kopirao preko joomle administracije već baš instalirao, tako da imam zasebne fajlove za svaki preko ftpa u public_html/modules...

Možda bi se tako i ovo dalo rješit. Dakle za svaku kontakt formu zasebni instalacijski modul koji će imat u sebi svaki svoj redirect link.
...

Onebeat

Citat: ikiK  u 16. Rujan 2013, 13:07
Moram priznat da me ovo podsjetilo na nešto što sam prije napravio a sad se nemogu sjetit kako, niti ovako na brzinu nisam našao upute... Naime ja sam prije očito zbog nekih potreba instalirao jedan modul par puta. NE kopirao preko joomle administracije već baš instalirao, tako da imam zasebne fajlove za svaki preko ftpa u public_html/modules...

Možda bi se tako i ovo dalo rješit. Dakle za svaku kontakt formu zasebni instalacijski modul koji će imat u sebi svaki svoj redirect link.

Da bi neki se module vise puta instalirao trebao bi imat drugi naziv sto automatski vodi do promjene naziva foldera od modula itd...

Najjednostavnije riješenje je detekcija urla i redirekt sukladno tome
Truth will set you free

nenikic

Citat: Onebeat  u 13. Rujan 2013, 22:34
Jel može taj module da pogledam kako to riješit - imam ideju ?
Riječ je o Rapid Contact modulu, ako ti to što znači!

nenikic

Citat: ikiK  u 16. Rujan 2013, 13:07
Moram priznat da me ovo podsjetilo na nešto što sam prije napravio a sad se nemogu sjetit kako, niti ovako na brzinu nisam našao upute... Naime ja sam prije očito zbog nekih potreba instalirao jedan modul par puta. NE kopirao preko joomle administracije već baš instalirao, tako da imam zasebne fajlove za svaki preko ftpa u public_html/modules...

Možda bi se tako i ovo dalo rješit. Dakle za svaku kontakt formu zasebni instalacijski modul koji će imat u sebi svaki svoj redirect link.
Ovo mi je prvo palo na pamet samo mi se učinilo ne baš ispravno rješenje nego "lov u mutnom".
S obzirom da će u konačnici biti 15-20 stavki, možda bi bilo bolje da isnaliram neku "katalog komponentu", ona bi morala imati mogućnost nekog feedbacka baš za određeni proizvod... možda K2?  ::)