Popup reklame i joomla

Autor henri_007, 23. Svibanj 2013, 22:31

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

henri_007

Znači... Učlanio sam se u jedan od onih servisa za reklame. I sad sam ja dobio kod koji bi trebao zalijepiti na svojoj stranici i onda bi trebao iskočiti popup svaki put kad posjetitelj dođe na stranicu.. Kako to izvesti? Google adenese sam složio zato što sam našao modul za objavljivanje njih, ali ovdje se ne radi o googlu. Gdje da zaljepim taj kod?

triolatice

#1
Za nešto takvoga postoji nekoliko metoda


a) kod umetniti unutar index.php (index.tml) datoteke
b) uključiti kod unutar modula za unos html koda
c) napisati vlastiti modul za prikaz koda


Preciznij odgovor ne mogu dati jer nisi dao podatke dal is radi o cms-u i kojemu, koji kod , dali su stranice online, pa da sami pogledamo i na osnovu toga ti damo savjet.

henri_007

Radi se o
http://moj-bicikl.com/
joomla 2.5.7. je u pitanju
a kod izgleda ovako

<!-- Start of FullTraffic Ad Code -->
<script async defer data-zid="65461200" type="text/javascript" src="//ad.fulltraffic.net/init.js"></script>
<!-- End of FullTraffic Ad Code -->


sad mene zanima u koji točno index.php to zaljepim?

triolatice

#3
Taj kod moraš smjestiti unutar index.htm dokumenta i to iznad html TAG-a "</head>", a dokument se nalazi u rootu tvoga predloška Ja Nex , kojega koristiš.
Postoji i druga metoda , instaliratoi plugin za to. Ako te zanima javi se ili ako ovo nećeš znati napraviti.

henri_007

Moj index.html u rootu foldera predloška nema <head> tagove

triolatice


henri_007

index.php mi ovako izgleda

// no direct access
defined ( '_JEXEC' ) or die ( 'Restricted access' );

if (class_exists('T3Template')) {
$tmpl = T3Template::getInstance();
$tmpl->setTemplate($this);
$tmpl->render();
return;
} else {
//Need to install or enable JAT3 Plugin
echo JText::_('MISSING_JAT3_FRAMEWORK_PLUGIN');
}

Onebeat

Pozdrav,

inače T3 framework je framwork stoga sam layout template je malo drugačije posložen za razliku od jednostavnih templatea.

Ovaj kod moras u postavit u head layout ili u dio koda koji je zadužen za loadblock "head" npr
Truth will set you free