[Riješeno] aicontactsafe - chapta

Autor komir, 22. Listopad 2011, 11:57

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

komir

Postoji li neka chapta koja radi na aicontactsafe, njihova default , čini mi se, je jako slaba, ili se možda njihova da malo preurediti da se teže čita, dobijam dosta spam poruka?
Izrada web stranica Domidona IT
Prirodni vrcani  med
Profesionalni Hrvatski SSD Hosting

komir

Našao, ovo http://ideal.fok.com.br/purchase-and-download-extensions.html bi trebalo raditi ali kada stavim na multiple captcha engine plugin u aicontactsafe onda mi kada odem na kontakt formu stranica bude  :nevin:  bez chapte i bez templatea i css  :nevin:  i na kraju stranice dobijem Fatal error: Class 'JParameter' not found in /home/*******/public_html/radna/components/com_aicontactsafe/views/message/view.html.php on line 845
Izrada web stranica Domidona IT
Prirodni vrcani  med
Profesionalni Hrvatski SSD Hosting

Guardian

Stavi u AIContact safe u Profilu opciju: Use random letters for the CAPTCHA code:

Onaj txt file sa words je mal pa moguće da ga spammeri već imaju u svojim scriptama. Za nešto sekundi bot proba sve riječi iz te txt datoteke.

Ja sa tim nijedan spam koji prođe nisam imao.

komir

Citat: Guardian  u 22. Listopad 2011, 22:24
Stavi u AIContact safe u Profilu opciju: Use random letters for the CAPTCHA code:

Onaj txt file sa words je mal pa moguće da ga spammeri već imaju u svojim scriptama. Za nešto sekundi bot proba sve riječi iz te txt datoteke.

Ja sa tim nijedan spam koji prođe nisam imao.
Ok hvala budem probao.
Izrada web stranica Domidona IT
Prirodni vrcani  med
Profesionalni Hrvatski SSD Hosting