Novosti:

Aktualne Joomla! verzije: 3.10.11 i 4.2.6

Main Menu

Plaćam za ovo

Autor Ivan, 28. Srpanj 2011, 09:51

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

Ivan

Poštovani

Radi se o stranici www.tjedni-menu.com i to o:

- prilikom pretrage javlja nekakav grešku (Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/tjednimn/public_html/plugins/search/gmapfp.php on line 111)

-duplicira sadržaj prilikom prelaska na sljedeću stranicu ( http://forum.joomla-hrvatska.com/index.php?topic=971.0) na svim kategorijama

- ovo je Joomla 1.5.15 pa me zanima što savjetujete (prebacivanje na 1.5.23 ili na 1.6.x)- stranica mi je bila pod hakerskim napadom pa da zaštitim

Zaintersirani neka se jave na ivanzadar@gmail.com pa da možemo dogovoriti moguću suradnju

Pozdrav

Ivan

Guardian

#1
Pošalji na PP test superadmin login. Možda prođeš bez plaćanja ako ne uzima puno vremena.

A ta tamno crvena ti ubija stranicu. Nije to za recepte.




Eto čini mi se da ti sad radi sve. Provjeri i ti.

- Imao si i Joomla SEF i sh404SEF aktiviranu. Ne ide oboje, pa sam ugasio Joomla SEF. Provjeri imaš li .htaccess file (ne htaccess.txt). Ja to ne mogu.
- Ugasio sam ti Legacy plugin. Ne znam zaštpo si ono imao aktivirano, nisam primjetio neke probleme bez njega. Ako ti treba za nešto uključi ponovo.
- Onaj error sa GMapFP ti je mislim jer nemaš GmapFP ekstenziju instaliranu. Samo search plugin. Pa instaliraj ekstenziju ili Uninstall i sve to što je ostalo od GMapFP.
- Sad ti radi i redirect sa search results, prije nije radio.
- Isključio sam ti Plugin - Cache i uključio Cache u globalnoj konfiguraciji. Taj plugin će ti kad-tad neke probleme praviti, ovo neće. Stavio sam da se obnavlja nakon 7 dana, dovoljno.
- Namjestio sam ti Paths u Global, bili su krivo.
- Nemoj gasiti System - SEF plugin.
- Pogasi neke druge, neki nisu potrebni. To vidi sam.




Sklonio sam ti cachiong sa menu modula. nemoj vraćati na Global.
Inače ti fali "Home" button na stranici. Strašno je teška za navigiranje.

Ivan

Puno ti hvala Guardian!

Ivan