Pozdrav Joomlašima

Autor fab3r, 25. Srpanj 2011, 13:59

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

fab3r

Lijepo je znati da postoji zajednica Joomla korisnika i u Hrvatskoj. Zovem se Josip (a prijatelji me zovu faber, dakle, zovite me faber  ;D ) i po struci sam inženjer informacijskih tehnologija.

Iako sistemaš po struci, uvijek su mi nekako draži bili dizajn i izrada web stranica. Tako sam prije jedno 6 godina došao u doticaj sa Joomlom i od tad se ne razdvajamo (iako je bilo malenih izleta u DotNetNuke vode). Poznajem HTML i CSS (a radio sam nešto malo i sa  HTML5 i CSSom3), nešto nabadam i sa PHPom a relativno dobro baratam MySQLom. Amaterski se bavim fotografijom, biciklizmom i trčanjem (kao hobijima). Želja mi je naučiti C#. Trenutno mi je preokupacija izrada vlastitih joomla templatea...

Možete me naći na http://www.studio-faber.com te provjeriti čime se sve bavim i pogledati moje uratke.

Pozdrav svima   ;)

Tom555

#1
Super predstavljanje, dobrodošao.

erik

Dobrodošao Faber!

Lijepo je imati nekog tako svestranog na forumu!
ak su mogli partizani okončati rat možemo i mi deklinirati site
gore-točka-dolje-zarez

Tom555

Doista svestran čovjek. Letimičnim pregledom njegove stranice, uočih: ima tu i kvantitete i kvalitete. U svakom slučaju - dobrobit za naš forum!

fab3r

Hvala na gostoprimstvu  :D 

J! u :-*

vivi

Okini Objective C ak imas vremena .. tu je buducnost ;D

Dobrodosao  :pivo:

oKRamxII


zvone85


Guardian

Prava portfolio template. Lijepa je.

Onaj link za apartmane je neispravan.

fab3r

Dugo sam tražio takav template, a kad sam ga "ubo" .... to je bilo to  ;D

Link riješen, hvala! (iako moram priznat da bolje da nije jer nije nešto da se ponosim tom stranicom...stoji uglavnom da popuni praznine, kao i još neke   :-[)