Izrada Template

Autor Fericanci.net, 21. Srpanj 2011, 13:11

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

Fericanci.net

Jel ima netko da se bavi izradom ili obradom Template, treba mi nešto profesionalno, a nemogu naći. Može li mi netko pomoći? Sve što se nalazi na netu nije baš nešta ozbiljno, a ovo mi treba za jednu organizaciju...

Pozzdrav  :D

Guardian

Teško će ti netko udovoljavati željama za manje od 50 €. Profi Joomla templates, koje si gledao, nisu jeftine zato što su nekvalitetne već zato što mogu držati niske cijene i prodati ih puno.

Puno sreće, možda ti netko uradi bolju nego one na Yootheme ili Rockettheme, za povoljnu cijenu. Jednostavno se ne isplati.

oKRamxII

Neznam, ako može mala preporuka, nešto što sam napravio i zadovoljan sam, a to je da kupiš lifetime licencu od Gavicka za 100 eura, rade kvalitetne templateove, a ovako si siguran do siječnja 2110 kako piše  :)

Pogledaj prije templateove, možda imaju neki koji bi ti odgovarao...

fab3r

Istina, ne znam tko bi radio nekakav dooobar template za 40€ koliko na gavicku traže za DVA + na izbor imaš vrlo profesionalne module i komponente!!!!!  :'( I ja sam česta mušterija tamo i mogu pisati samo hvale. Rekao bih da ekipa traži oko 1500-2000kn za izradu kako-tako dobrog templatea (ako tražiš custom rješenje).

Ako ti je to puno, pogledaj si joomla24.de ... imaju ogroman izbor free templatesa koji se daju dobro preurediti.

vivi

Custom template od nule za 50 eura samo lud covjek moze radit..

nikola2909

Ima program Artisteer. http://download.cnet.com/Artisteer/3000-10247_4-10886734.html.

Trial verzija je free napravis template i ondra preko nekog programa za obradu koda Notepad++ ili Dreamweaver uklonis ono sto ti smeta. Photoshop ti je isto potreban jer su slike trial