joomla_antivirus_logo

Autor Tema: Izrada Template  (Posjeta: 2975 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Fericanci.net

• Gost
Izrada Template
« : 21. Srpanj 2011, 13:11 »
Jel ima netko da se bavi izradom ili obradom Template, treba mi nešto profesionalno, a nemogu naći. Može li mi netko pomoći? Sve što se nalazi na netu nije baš nešta ozbiljno, a ovo mi treba za jednu organizaciju...

Pozzdrav  :D

Guardian

• Gost
Odg: Izrada Template
« Odgovori #1 : 21. Srpanj 2011, 13:18 »
Teško će ti netko udovoljavati željama za manje od 50 €. Profi Joomla templates, koje si gledao, nisu jeftine zato što su nekvalitetne već zato što mogu držati niske cijene i prodati ih puno.

Puno sreće, možda ti netko uradi bolju nego one na Yootheme ili Rockettheme, za povoljnu cijenu. Jednostavno se ne isplati.

oKRamxII

• Ozbiljan forumaš
« Odgovori #2 : 21. Srpanj 2011, 13:29 »
Neznam, ako može mala preporuka, nešto što sam napravio i zadovoljan sam, a to je da kupiš lifetime licencu od Gavicka za 100 eura, rade kvalitetne templateove, a ovako si siguran do siječnja 2110 kako piše  :)

Pogledaj prije templateove, možda imaju neki koji bi ti odgovarao...

fab3r

• Web site buliding team
  • **
    • studioFABER
« Odgovori #3 : 25. Srpanj 2011, 18:01 »
Istina, ne znam tko bi radio nekakav dooobar template za 40€ koliko na gavicku traže za DVA + na izbor imaš vrlo profesionalne module i komponente!!!!!  :'( I ja sam česta mušterija tamo i mogu pisati samo hvale. Rekao bih da ekipa traži oko 1500-2000kn za izradu kako-tako dobrog templatea (ako tražiš custom rješenje).

Ako ti je to puno, pogledaj si joomla24.de ... imaju ogroman izbor free templatesa koji se daju dobro preurediti.

vivi

• Mladi forumaš
  • **
« Odgovori #4 : 25. Srpanj 2011, 20:23 »
Custom template od nule za 50 eura samo lud covjek moze radit..

nikola2909

• Novi forumaš
  • *
« Odgovori #5 : 28. Srpanj 2011, 21:52 »
Ima program Artisteer. http://download.cnet.com/Artisteer/3000-10247_4-10886734.html.

Trial verzija je free napravis template i ondra preko nekog programa za obradu koda Notepad++ ili Dreamweaver uklonis ono sto ti smeta. Photoshop ti je isto potreban jer su slike trial

joomla_antivirus_logo