Podešavanje predložaka

Autor xman, 16. Srpanj 2011, 12:49

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

xman

Eto, imam jedan problem koji nikako ne mogu riješiti

Bilo koji predložak da instaliram na stranici je samo text koji sam postavil i ništa drugo to znači da nema Top menu-a,  Main menu-a  iil bilo čega

E sad gdje se to podešavaju te postavke - nigdje ne vidim ništa za podešavanje osim odabir pozicije nekog modula - koji sam isprobal na Beez2 - Parks Site predlošku

Ovog trenutka želim postaviti templajt jt004_j16  

Templajt sam skinul sa ove stranice http://joomlathemes.co/

Hvala na odgovoru  :)

toniinformatika

Pozdrav,

jedno jednostavno pitanje, da li imaš instaliranu Jomla!-u 1.5 ili 1.6 čisto da bi isključili tu mogućnost!
Mess with the best die like the rest

Onebeat

kad si radio instalaciju joomle vjerovatno nisi izabrao opciju "instaliraj primjere" pa ti zato nema svega toga:)
Truth will set you free

toniinformatika

Poštovani,

nemaju primjeri na Joomla! CMS-u nikakve veze sa ovim problemom, naime primjeri su tu da nam pomognu u kreiranju cijelog sadržaja. Koliko sam shvatio radi se o bilo kojem template-u koji se instalira na Joomla! CMS.

Stoga treba provjeriti bazu i tablice i da li su svi direktoriji otključani, dok primjeri u ovom slučaju nemaju veze sa ovim problemom.

LP
Mess with the best die like the rest

erik

Može biti toni, ali mislim da je Onebeat na dobrom tragu.

xman, jesi li dodao izbornike u administraciji?
ak su mogli partizani okončati rat možemo i mi deklinirati site
gore-točka-dolje-zarez

xman

Kada stavim predložak koji je došao sa joomlom Beez2 onda je sve u redu a kada stavim neki drugi predložak onda ništa nema - ni jednog izbornika samo je text na stranici

erik

Vjerojatno dugi predložak prikazuje izbornike na drugim pozicijama modula. Nađi koje su to pozicije i promjeni u modulima izbornika pozicije modula.
ak su mogli partizani okončati rat možemo i mi deklinirati site
gore-točka-dolje-zarez