Novosti:

Aktualne Joomla! verzije: 3.10.11 i 4.2.6

Main Menu

Problem sa ie-om

Autor x-plorer, 12. Srpanj 2011, 14:15

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

x-plorer

naime gradio sam stranicu u google chromu i kad sam napravio skoro sve testirao sam da li radi u svim broswerim...desilo se to da u svima radi osim u ie-u ( internet explorer-u ) neznam do cega je jeli moze mala pomoc do cega bi moglo bit...i jeli postoji kakva solucija...pokusa sam sa pluginovima od editora do svega i svacega i nemogu skuzis u cemu je stos...

wooer

Kuhao sam ručak i mnogima je bio ukusan ali samo jedna osoba nije bila zadovoljna. Može li mi netko dati recept da svima bude ukusan?
Sorry, nismo probali hranu pa nemamo pojma koji sastojak je manjka ili viška.
Uglavnom, za kvalitetan recept potreban nam je uvid u stranicu.
UNIX is basically a simple operating system, but you have to be a genius to understand the simplicity
Documentation & Translation Team Member

x-plorer

jel vam treba link stranice ili...

wooer

Liječnik ne postavlja dijagnozu bez da vidi pacijenta bilo da mora u kućnu posjetu ili se isti pojavi u ordinaciji.
UNIX is basically a simple operating system, but you have to be a genius to understand the simplicity
Documentation & Translation Team Member


tito

#5
Ne volim IE niti ga koristim ali tvoja se stranica otvara u mom IE 7 isto kao i u Firefox-u. Spomenuo si da si uradio skoro sve ali ovo je po meni tek pocetak jedne stranice...

Inace kompatibilnost mozes isprobati na http://browsershots.org/

vivi


x-plorer

hmmm...jeli vam otvara i slide show i svoe ostqalo ili samo tekst i pozadinsku sliku sad mi ttek nista nije jasno

x-plorer

meni otvori stranicu al niece prikaze na njoj ono sto prikazuje u chromu operi i tako dalje...

Guardian

Deaktiviraj taj slide pa probaj onda.